Son Dakika Haberleri: Fikret Orman, Negredo'nun Golünden Sonra Tableti Parçaladı

Fikret Orman, Negredo'nun Golünden Sonra Tableti Parçaladı

6 ay önce

Kulüpler Birliği toplantısı nedeniyle Beşiktaş'ın LASK Linz'le oynadığı maça gidemeyen Fikret Orman, Alvara Negredo'nun golünden sonra elindeki tableti parçaladı.

Kulüpler Birliği Toplantısı sebebiyle Beşiktaş'ın, LASK Linz'le oynadığı karşılaşmaya gidemeyen Başkan Fikret Orman, mücadeleyi iPad'den yönetici Şafak Yazıcıoğlu ve yakın dostu Şükrü Yazıcı ile birlikte araçla yoldayken izledi.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Rakibin ilk golü sonrası morali bozulan Orman, yenilen ikinci gol sonrası ise sinirlenip bir süre maça bakamadı. Sonrasında tekrar maça bakmaya başlayan Başkan Orman, Alvaro Negredo'nun son dakikalarda gelen ve turu getiren golü sonrasında kendinden geçti.

FARKINDA OLMADAN KIRDI

Yanındakilerle sevincini doyasıya yaşayan Orman, bu esnada karşılaşmayı izledikleri iPad'i farkında olmadan kırdı. Durumun sonra farkına varan Başkan, son anları ise cep telefonundan izlemek zorunda kaldı.


YORUMLAR


Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı

Son Dakika! İzmir'de Sanayi Sitesinde Yangın Çıktı