Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret - Son Dakika

Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret

01.01.2012 17:02
Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret, System.String[]

Filistin Başbakanı Haniyye, Başbakan Erdoğan'ı evinde ziyaret etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan pazar gününü Üsküdar Kısıklı'daki evinde geçiriyor. Başbakan Erdoğan bu arada pazar gününü bir görüşmeye ayırdı. Filistin Başbakanı İsmail Haniyye, Erdoğan'ı evinde ziyaret etti.

Saat 16.05'te Kısıklı'ya gelen Haniyye'ye uzun bir koruma konvoyu eşlik etti. Bu arada Haniyye'ye eşlik eden konvoyun evin önündeki caddede bir süre yavaşlaması dikkat çekti. Bu arada ziyaret sırasında Özel Harekat Polisleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre görüşmede Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Sağlık Bakanı Recep Akdağ da katılıyor.

Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret
Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret
Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Filistin Başbakanı Haniyye'den Erdoğan'a Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı