Film Tutkunları Ocak Ayında Disney Channel'a!  - Son Dakika

Film Tutkunları Ocak Ayında Disney Channel'a!

02.01.2017 10:55
Film Tutkunları Ocak Ayında Disney Channel'a! 

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Perşembe ve Cuma akşamları saat 19.45'te tüm sinema tutkunlarını ekran başına çağırıyor!

Ocak ayı boyunca Disney Channel, Perşembe akşamları İçimdeki Çocuk, Iron Man, Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti ve Beyaz Diş gibi ünlü macera filmleriyle renklenirken; Cuma akşamları da Aslan Kral, Bir Böceğin Yaşamı, Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı ve Robinson Ailesi gibi birbirinden eğlenceli filmler ile tüm aileyi bir araya getiriyor.

Beyaz perdenin en sevilen Disney ve Marvel filmleri Perşembe ve Cuma akşamları tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya geliyor. Disney Channel, Ocak ayı boyunca Perşembe akşamları 19:45'te "Macera Filmleri Akşamı", Cuma'ları da yine aynı saatte "Aile Sineması Akşamı" ile tüm aileleri evde sinema keyfi sürmeye davet ediyor.

Macera filmleri her Perşembe saat 19:45'te Disney Channel'da!

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel'ın Macera Filmleri Akşamı kapsamında ilk olarak 5 Ocak Perşembe saat 19:45'te; başrolünü ünlü oyuncu Bruce Willis'in oynadığı "İçimdeki Çocuk" ekrana gelecek. Filmde, imaj danışmanlığı yapan Russ Duritz'in hayatının; esrarengiz bir olay sonucunda sekiz yaşındaki haliyle tanışmasıyla altüst olması konu alınıyor. Küçük Rusty'nin sosyal hayatındaki beceriksizlikleri, Russ Duritz'e geçmişindeki başarısızlıkları hatırlatıp bugünüyle yüzleşmesine yardımcı olacaktır.

12 Ocak Perşembe akşamı Disney Channel'da tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve Robert Downey Jr'ın başrolünde olduğu Marvel'dan ''Iron Man" filmi ekrana geliyor. Ülkesi için teknoloji harikası silahlar üreten Stark Industries'in kurucusu olan Tony Stark'ın, saldırıya uğrayıp bir terörist grubun eline esir düşmesiyle birlikte ikinci kimliği olan Iron Man ile dünyada adaleti sağlamak için var gücüyle savaşması anlatılıyor. En İyi Görsel Efekt dalında Oscar adaylığı bulunan ve aksiyonu bir an olsun düşmeyen Iron Man, tüm maceraseverleri ekran başına çağırıyor.

19 Ocak akşamı, başrol oyuncusu Johnny Depp'e Oscar adaylığı getiren ve tüm dünyada geniş hayran kitleleri edinen ''Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti'' Disney Channel'da izleyicilerle buluşuyor. Filmde, Kaptan Jack Sparrow'un tekdüze giden korsanlık yaşantısının; düşmanı Kaptan Barbossa'nın gemisi Siyah İnci'yi çalması ve belediye başkanının kızını kaçırmasıyla altüst olması ve kendini bir anda aksiyon dolu bir kurtarma planı içerisinde bulması anlatılıyor.

Ünlü yazar Jack London'un sürükleyici kitabının film uyarlaması olan "Beyaz Diş" ise 26 Ocak'ta Disney Channel'da ekrana geliyor. Alaska'nın sert doğa koşullarında yarı köpek bir anne ile kurt bir babanın yavrusu olarak dünyaya gelen Beyaz Diş, zekâsıyla ve görüntüsüyle hayranlık uyandırmaktadır. Jack ise, babasının geçmişte keşfettiği altın madenini bulmak için Yukon'a geldiğinde ticaret yapan bir grup insan tarafından sahiplenilen Beyaz Diş ile tanışır. Beyaz Diş'i aklından çıkaramayan Jack, onun sayesinde dostluğu, güveni ve sevgiyi keşfedecektir.

Ocak ayı Aile Sineması Akşamları "Aslan Kral"efsanesi ile başlıyor...

Aile Sineması Akşamı; 6 Ocak Perşembe günü gerçek bir Disney klasiği ve tüm zamanların en sevilen animasyon filmlerinden ''Aslan Kral'' ile başlıyor. Ailelerin çok sevdiği klasik hikayeyi çocuklarıyla birlikte tekrar yaşayacağı Aslan Kral; ormanın kralı olma yolundaki Simba'nın hırslı amcası Scar'la yüzleşerek ormanın yeni kurallarını belirlemesini ve günden güne büyüyerek sorumluluklarını üstlenmesini konu alıyor.

Disney Channel'd a 13 Ocak'ta yayınlanacak ''Bir Böceğin Yaşamı''nda ise kışa hazırlanmak için durup dinlenmeden çalışan Karınca Adası sakinlerinin Hopper adlı zorba bir çekirgenin başını çektiği çekirge sürüsüyle yiyeceklerini paylaşmak zorunda kalmasını ve bu haksızlığa baş kaldırmaları ekrana gelecek.

20 Ocak'ta ailelerle buluşacak, başrolünde Anne Hathaway'in yer aldığı ''Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı'' ise prensesliğe ve saray hayatına alışmaya çalışan Mia Genovia'nın tahta geçebilmek için bir an önce evlenmesi gerektiğini öğrenmesiyle başına gelen komik maceraları konu alıyor. Birbirinden çok sevilen Marvel ve Disney filmlerinin ardından, Disney Channel Ocak ayına 27 Ocak Cuma günü "Robinson Ailesi" ile veda ediyor. Aile bulma özlemi içindeki Lewis'in, Robinson ailesi ile tanışmasını ve her şeyin mümkün olduğunu görmesini konu alan film, izleyen herkesin yüzünde gerçek bir gülümseme bırakacak.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Film Tutkunları Ocak Ayında Disney Channel'a!  - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement