Filmin İzmir Galası Optimum Outlet'te Sürprizlerle Gerçekleştirilecek - Son Dakika

Filmin İzmir Galası Optimum Outlet'te Sürprizlerle Gerçekleştirilecek

02.01.2016 13:53
Filmin İzmir Galası Optimum Outlet'te Sürprizlerle Gerçekleştirilecek

BKM yapımı Kocan Kadar Konuş: Diriliş 1 Ocak'ta vizyona giriyor.

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu'na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor.

Şebnem Burcuoğlu'nun "Kocan Kadar Konuş: Diriliş" isimli romanından uyarlanan ve "Kocan Kadar Konuş"un devamı niteliği taşıyan filmin İzmir Seyircili gösterimi 3 Ocak Pazar günü İzmir Optimum Outlet'de bulunan Cinemaximum salonlarında BKM Ege bölge Temsilcisi Devajans tarafından gerçekleştirilecek.

Gölbey'den Açıklama

BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada; "Beşiktaş Kültür Merkezi olarak mutlu yıllar diliyoruz ve 2016 yılını yeni filmimizin galası ile açmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm İzmirlileri bu güzel heyecana ortak olmak için 3 Ocak Pazar günü Optimum Outlet'e bekliyoruz" dedi

Sıra dışı bir düğün süreci

Geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden "ne derler korkusuna" meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kâbusu, Efsun ve Sinan'ın hikayesine de gölge eder: Aileler.

Kendi doğruları ve değer yargılarıyla yüz yılların evlilik adetlerine ve geleneklerine meydan okuyan Efsun ve Sinan'ın cesaretinin komediyle buluştuğu hikayesi Kocan Kadar Konuş Diriliş; güldüren fragmanı ve eğlenceli afişiyle de dikkat çekiyor.

Dev kadro Kocan Kadar Konuş Diriliş için buluştu

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.

Otomobil çalan 2 şüpheli kazada yaralandı Otomobil çalan 2 şüpheli kazada yaralandı Ödemiş'te 130 kök Hint keneviri ele geçirildi Ödemiş'te 130 kök Hint keneviri ele geçirildi İzmir'de Emekli Astsubaylardan Maaş Tepkisi: 'Bu Şartlarda Geçinemiyoruz, Adalet İstiyoruz' İzmir'de Emekli Astsubaylardan Maaş Tepkisi: 'Bu Şartlarda Geçinemiyoruz, Adalet İstiyoruz'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Filmin İzmir Galası Optimum Outlet'te Sürprizlerle Gerçekleştirilecek - Son Dakika


Advertisement