Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü - Son Dakika

Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü

31.08.2015 11:46
Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü, System.String[]

Dün Final Fantasy XV'nin Active Time Report Yayını sırasında, Oyun Yöneticisi Hajima Tabata, oyunun PS4 versiyonu için yeni bir ana menü tanıtmıştı.

Final Fantasy XV

Dün Final Fantasy XV'nin Active Time Report Yayını sırasında, Oyun Yöneticisi Hajima Tabata, oyunun PS4 versiyonu için yeni bir ana menü tanıtmıştı. Maalesef, menü Japonca'ydı.

Bu Japonca isimlerin çevirileri şu şekilde, çoğu Final Fantasy oyuncularına oldukça tanıdık gelecektir. Ayrıca, oldukça göze çarpan yeni eklemeler de var.

??? = Harita

???? = Sürüş

???? = Görevler

?? = Strateji

?? = Silahlar

????? = Yetenekler

?? = Sihir

?? = Çağırma Menüsü

???? = Eşyalar

?????? = Koleksiyonlar

Oyunun Eidolon'ları için bir geliştirme ya da özelleştirmeye işaret edebileceği için Çağırma Menüsü (Summons), oldukça ilginç görünüyor. Koleksiyonlar menüsü, Tabata'nın geçmişte ipucunu verdiği koleksiyon parçalarının varlığını da kanıtlıyor.

Yeni menünün görünüşü oldukça güzel. Ama ilginç bir detay da gözden kaçmıyor, karakterlerin dizilişi solda 1 karakterlik daha boş yer bırakıyor. Tabata daha önceden bu konuda da bizlere bir ipucu vermişti, fakat şu an için net bir haber yok.

Final Fantasy XV Yeni Ana Menüsü

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü
Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü

Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Final Fantasy Xv Yeni Ana Menüsü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Anaokulu öğretmeni, öğrencilere sırayla ayağını koklatıp bunun 'erken sadomaşizm eğitimi' olduğunu iddia etti Anaokulu öğretmeni, öğrencilere sırayla ayağını koklatıp bunun 'erken sadomaşizm eğitimi' olduğunu iddia etti TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: "Yeter artık! Sert cezalar vereceğiz" Fransız bakandan küstah tehdit: Türkiye'ye yaptırım uygulamaya hazırız Fransız bakandan küstah tehdit: Türkiye'ye yaptırım uygulamaya hazırız Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor