Son Dakika Haberleri: Finikeli Toptancılardan Kutso'ya Ziyaret

Finikeli Toptancılardan Kutso'ya Ziyaret

7 ay önce

Finike Toptancı Hal Derneği Başkanı İsmail Karataş, Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası (KUTSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay'ı ziyaret etti.

Finikeli Toptancılardan Kutso'ya Ziyaret, System.String[]
Finike Toptancı Hal Derneği Başkanı İsmail Karataş, Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası (KUTSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay'ı ziyaret etti.

Hasyurt, Sahilkent ve Turunçova toptancı hallerinin birleşmesiyle yeni kurulan Finike Toptancı Hali Dernek Başkanlığına seçilen Karataş, KUTSO Başkanı Günay'ı ziyaret ederek görüştü.

Günay, dernek başkanlığına yeni seçilen Karataş'a görevinde başarılar diledi.

KUTSO olarak bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmesi için gereken her türlü çalışmayı yaptıklarını ve destek olduklarını ifade eden Günay, bu manada her kurumla iş birliği içinde olduklarını söyledi.

Karataş da Finike'deki toptancı hallerinin tek çatı altında birleşmesiyle yeni bir dernek kurulduğunu hatırlatarak, "Amacımız bölgemizin en önemli ekonomik kaynağı olan sebze ve meyve üretimimizi hak ettiği değer ulaştırmak. Bu konuda sektörün tüm paydaşlarıyla ortak hareket ederek doğru olan işi yapmaya çalışacağız. Ben, ekibime ve bana bu görevde destek olan herkese teşekkür ediyorum." dedi.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Yerde Bulduğu Para Dolu Cüzdanı Cebine Böyle Attı

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu