Firaret.com Online Rezervasyon Lansmanı - Son Dakika

Firaret.com Online Rezervasyon Lansmanı

08.09.2012 12:02
Firaret.com Online Rezervasyon Lansmanı, System.String[]

Kenan Doğulu ve Sattas'ın sahne alacağı firarfest, Firaret.com tarafından 14 -15-16 Eylül tarihlerinde BobouBeach Alaçatı'da.

Ağustos 2011 yılında, turizm sektöründe dikey bir fırsat sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Firaret.com, 2012 yılındahizmetyelpazesini online rezervasyonilegenişletti.

Firaret.com'unonline rezervasyon yapısını en iyi anlatan cümle ise, yeni hizmeti ile birlikte değiştirmiş olduğu sloganında gizli: "Tatil bir tık'la başlar."

Türkiye'nin dört bir yanını keşfeden ve tecrübesini online rezervasyonla birleştiren Firaret.com ile tatil keyfi sadece bir tık uzakta duruyor. Bu sayede Firaret.com,kullanıcılarına tatil planını eksiksiz ve hızlı bir şekilde yapma ayrıcalığınıyaşatıyor.

Bu sistemde, istenilen tatil bölgesinden birçok otel tüm detayı ile görüntülenebiliyor, tek bir tıkla en beğenilen odanın talep edilentarihlerde hazırlanması sağlanabiliyor. Evet, sadece otele değil, tercih edilen odaya da anında rezervasyon yapılabiliyor.

Firaret.com, online rezervasyon sitesinin lansmanını ise 14-15-16 Eylül tarihlerinde Alaçatı'da gerçekleştireceği "firarfest" ile gerçekleştiriyor. Yıl içerisinde farklı bölgelerde düzenlemeyi planladığı festivallerin ilki olan firarfest @alaçatı, sektör profesyonelleri açısından da turizm odaklı bir internet girişiminin festival lansmanıolarak da fark gösteriyor.

Mekanı, BobouBeach Club olarak belirlenenfirarfest'te, 15 Eylül Cumartesi akşamı Kenan Doğulu ve Sattaskonserleri gerçekleşecek.Tüm hafta sonu sürecek olan festivalde,DJ partileri, BobouBeach Club girişleri, etkinlikler ve konaklamaların dahil olduğu çeşitli fırsat paketleri yine Firaret.com sayfasından üyelere sunuluyor.

Firaret.com Online Rezervasyon Lansmanı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji Firaret.com Online Rezervasyon Lansmanı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti