Son Dakika Haberleri: Hain Saldırıda Yaralanan Askerimiz Şehit Oldu

Hain Saldırıda Yaralanan Askerimiz Şehit Oldu

28 gün önce

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde 30 Nisan'da PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Yaşar Yıldırım'ın şehit olduğunu duyurdu.

Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Yaşar Yıldırım'dan acı haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından Yaşar Yıldırım'ın şehit olduğu açıklandı.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde 30 Nisan 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen bir askerin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu bildirildi.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" ifadesine yer verildi.

Hain Saldırıda Yaralanan Askerimiz Şehit Oldu
Haber Yayın Tarihi : 27.05.2019 08:09 Kaynak: AA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İşleri bozulan iş adamı, girdiği çiğ börek işinde yok satıyor İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin