'Fırıncının Karısı' seyirciyle buluşuyor! - Son Dakika

'Fırıncının Karısı' seyirciyle buluşuyor!

27.09.2019 11:25
'Fırıncının Karısı' seyirciyle buluşuyor!, System.String[]

Başrollerini Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen'in paylaştığı komedi filmi 'Fırıncının Karısı'nınözel gösterimi Kanyon Cinemaximum'da gerçekleşti.

SEZONU AÇIYOR!

Sinema sezonun açılış filmi olarak seyirciyle buluşan'Fırıncının Karısı'nın özel gösterimine filmin oyuncuları Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Ayça Koptur ve Ömer Çıtak tam kadro katıldı. Filmin oyuncunların seyircilerle bir araya geldiği özel gösterime Sadettin Saran, Abdullah Oğuz, Necati Akpınar, Alper Kul- Aylin Kontente Kul, Berna Koraltürk, Ersay Üner, Murat Serezli, Funda Arar, Kubat ve Merve Sevi gibi ünlü isimler katıldı.

Yönetmenliğini Murat Onbul'un yaptığı ve senaryosunu Murat Taşkent'in kaleme aldığı 'Fırıncının Karısı'nın özel gösterimi öncesi basın sohbeti bol kahkahalı geçerken 'Güldüreceğimize inanıyoruz. Keyifli ve eğelenceli bir film oldu' dediler.

'FIRINCININ KARISI' HİKAYE:

Kıskanç, bencil ve hayli paragöz bir adam olan fırıncı Mustafa, bir gece arkadaşıyla birlikte define aramaya gider ve geriye bambaşka biri olarak geri döner. Kocasının geri dönüşünün ardından garip hareketlerini fark eden Ferdane, kardeşi Ramazan'la birlikteMustafa'ya ne olduğunun peşine düşer. Gerçeği arayan Ferdane ve kardeşi Ramazan kendilerini akıl almayacak olaylarla dolu bir maceranın içinde bulur.

Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık'ın gerçekleştirdiği, yapımını 'Two Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen'in paylaştığı 'Fırıncının Karısı' a Türkiye ile birlikte Avrupa ülkeleri ve Azerbaycan'da sinemalarda…

'Fırıncının Karısı' seyirciyle buluşuyor!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Fırıncının Karısı' seyirciyle buluşuyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı G.Saraylı Marcao'nun paylaşımında 4 yıldızın yer almaması taraftarı kızdırdı 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor