Fix Silver Yaza İndirimle Girdi - Son Dakika

Fix Silver Yaza İndirimle Girdi

27.06.2013 09:48
Fix Silver Yaza İndirimle Girdi

Fix Silver, ilk ürüne yüzde 15, ikinci ürüne yüzde 20, üçüncü ürüne yüzde 25 indirim fırsatıyla yaza indirim ile merhaba dedi

Sunduğu seçkin koleksiyonlar, geniş ürün yelpazesi ile özellikle gençlerin ilgi odağı olan Fix Silver, ilk ürüne yüzde 15, ikinci ürüne yüzde 20, üçüncü ürüne yüzde 25 indirim fırsatıyla yaza indirim ile merhaba dedi.

Gümüş takı ve saat kategorisinde geniş ürün yelpazesiyle gençlerin beğenisini kazanan Fix Silver, bu yaza cazip indirim kampanyasıyla giriş yaptı.

Fix Silver satış noktalarında, temmuz ayı sonuna kadar geçerli ilk üründe yüzde 15, ikinci üründe yüzde 20, üçüncü üründe yüzde 25 indirim kampanyası gümüş ve çelik ürünlerin yanı sıra saat koleksiyonlarında da geçerli olacak.

Fix Silver koleksiyonlarında çiçek, uğurböceği ve kelebek gibi eğlenceli ve sıra dışı tasarımlar yer alıyor. Marka koleksiyonlarında gümüş ve altın renkli ürünlerin yanı sıra rose gold gibi renk alternatifleri de sunuyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne Çifte Ödül İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne Çifte Ödül ENGELLİ İBRAHİM'İN ELİ, AYAĞI OLAN SANDALYESİNİN AKÜSÜ ÇALINDI ENGELLİ İBRAHİM'İN ELİ, AYAĞI OLAN SANDALYESİNİN AKÜSÜ ÇALINDI

Son Dakika Güncel Fix Silver Yaza İndirimle Girdi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement