Son Dakika Haberleri: Fizik Tedavi Hastanesinde Yatan 40 Hasta, Zehirlenerek Hastanelik Oldu

Fizik Tedavi Hastanesinde Yatan 40 Hasta, Zehirlenerek Hastanelik Oldu

5 ay önce

Bolu'da, Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavi gören 26 hasta ile 14 refakatçi, akşam saatlerinde zehirlenme şüphesiyle kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Fizik Tedavi Hastanesi'ndeki 40 kişi, yemekten zehirlendi.

BULANTI VE KUSMA ŞİKAYETLERİ BAŞLADI

 Bolu'nun Karacasu Beldesinde bulunan İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan 26 hasta ve 14 refakatçi de öğle yemeğinin ardından bulantı ve kusma şikayetleri başladı.

40 KİŞİ AMBULANSLARLA HASTANELERE SEVK EDİLDİ

Tedavi gören vatandaşların arka arkaya zehirlenme belirtileri göstermesi üzerine Fizik Tedavi Hastanesi'ne çok sayıda ambulans sevk edildi. Öğle yemeğinden zehirlendikleri düşünülen hastaların bir kısmı ambulansla kentteki çeşitli hastanelere kaldırılırken, bir kısmı da özel araçlarla götürüldü.

"YEMEKLERDEN DAHA ÖNCE DE ŞİKAYETÇİYDİK"

Eşi hastanede tedavi gören Perihan İlbey, öğle yemeğinde tavuk, tatlı ve çorba verildiğini fakat yemeklerden daha önce de şikayetçi olduklarını ifade ederek, "Yemekten yiyenlerin hepsi çok kötü oldular ve kusmaya başladılar. Ben de arkadaşımla 'iyi ki bize bir şey olmadı" diye konuşuyordum. Sonra yukarı çıktığımda arkadaşım can veriyordu. Sağlık durumu çok kötü olanlar da var" dedi.


YORUMLAR


2 Nisan'da Ehliyet ve Pasaport Vermeye Hazırlanan Nüfus Müdürlüklerinde İş Yükü Alarmı Antalya'da Polis, Yanlışlıkla Başından Vurduğu ve Meslektaşı Olan Nişanlısı ile Evlendi

Resmi Açıklama Geldi: Doğan Grubu, Demirören'e Satılıyor! İşte Satış Fiyatı