Son Dakika Haberleri: Bakan Akar ve liderlerin yapacağı kritik görüşmenin detayları belli oldu

Bakan Akar ve liderlerin yapacağı kritik görüşmenin detayları belli oldu

28 gün önce

Savunma Bakanı Hulusi Akar bugün, CHP, MHP ve İYİ Parti liderleri ile bir araya gelerek S-400 ve Pençe harekatı gibi gündemin sıcak başlıklarını görüşecek.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelecek. Görüşmede, yeni askerlik sistemi, Rusya'dan alınacak S-400 savunma sistemi, ABD ile yaşanan gelişmeler, ve Pençe harekatındaki son durum hakkında konuşulacak.

S-400, F-35 VE PENÇE HAREKATI HAKKINDA GÖRÜŞECEKLER

Akar'ın görüşmede yeni askerlik sistemi, Rusya'dan alınacak S-400 savunma sistemi, ABD ile yaşanan gelişmeler, F-35 tartışması ve Irak'ın kuzeyinde devam eden 'Pençe' harekatındaki son durum hakkında parti liderlerini bilgilendirmesi bekleniyor. Akar'ın Devlet Bahçeli ile görüşmesi bugün saat 14.00'te gerçekleşecek.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar iki hafta önce de Meclis'te MHP, CHP ve İyi Parti gruplarını ziyaret etmişti.

Bakan Akar ve liderlerin yapacağı kritik görüşmenin detayları belli oldu
Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 10:28 Kaynak: DHAFETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz