Son Dakika Haberleri: PKK'ya darbe: 16 terörist etkisiz hale getirildi

PKK'ya darbe: 16 terörist etkisiz hale getirildi

24 gün önce

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında polis ve jandarma ekiplerinin ortak gerçekleştirdiği hava destekli operasyonda 9 terörist, Pençe harekatı kapsamında da Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanlığı, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında polis ve jandarma ekiplerinin ortak gerçekleştirdiği hava destekli operasyonda, 9 teröristin silahları ile birlikte etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre;

EMNİYET VE JANDARMA ORTAK OPERASYON YAPTI

İç güvenlik operasyonları kapsamında; Şırnak Beytüşşebap ilçesi kırsalında, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen yakın hava destekli operasyonda 9 terörist, silahları ile birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir.

9 TERÖRİST DE IRAK'TA ÖLDÜRÜLDÜ

Öte yandan başarıyla devam eden Pençe-3 Harekatı kapsamında da Haftanin bölgesinde icra edilen hava harekatıyla bölücü terör örgütü mensubu 7 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi.

PKK'ya darbe: 16 terörist etkisiz hale getirildi
Haber Yayın Tarihi: 23.09.2019 07:58 Kaynak: DHAPence ile Erdoğan görüşmesinde dikkat çeken anlar! Pence sarılmak istedi Erdoğan sadece tokalaştı
CHP'den ABD'yle yapılan anlaşmaya ilk tepki: Türkiye için olumlu ancak 5 günlük zamanı iyi takip etmek gerekir Son Dakika: Erdoğan'dan Trump'a yanıt: Terörü yendiğimizde daha fazla hayat kurtulacak