Irak kuzeyinde 2 PKK'lı terörsit etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Irak kuzeyinde 2 PKK'lı terörsit etkisiz hale getirildi

Irak kuzeyi Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

Türkiye'nin terörle mücadelesi hız kesmeden sürüyor. TSK'nın düzenlediği operasyon kapsamında terör örgütüne darbe üstüne darbe vuruluyor. Bu operasyonlar kapsamında Milli Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyi Zap bölgesinde 2 PKK'lı teröristin hava harekâtıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

MSB, konuyla ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Irak kuzeyi Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist daha icra edilen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak! #İyikivarsınEren. Seni ve tüm şehitlerimizi unutmadık!"

Irak kuzeyinde 2 PKK'lı terörsit etkisiz hale getirildi
Irak kuzeyinde 2 PKK'lı terörsit etkisiz hale getirildi

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 23:31 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Irak kuzeyinde 2 PKK'lı terörsit etkisiz hale getirildi - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • Neco: Salak provakatör. Zapta irak askeri ne arar. O bölge kuzey ırak bölgesel yönetimine ait. Onlarında çapulcu sözde askerleri şehir merkezlerinde. Amacın ne .kimin maşasısın.. 2 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Adres sormak istedikleri vatandaşı vurdular Muhtar, öğrenciler uzaktan eğitimden faydalansın diye kendi cebinden ödeyerek köye internet bağlattı "Eşime göstereceğim" diyerek dışarı götürdüğü telefonu alıp kaçtı! Hırsızlık anı kamerada Atmaya kıyamadı, 10 kamyon eşya biriktirdi, içeriden otomobil çıktı Kelebek hastası çocuklarına dokunamayan anne-babanın tek bir isteği var Kente gelenlerin ilk tattığı 300 yıllık lezzet: Muğla saraylısı Motosikletle gelip taradılar! Müzikhole düzenlenen silahlı saldırı genç bir kızın canını aldı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Tayyip Erdoğan'dan sonra siyaset yapmayacağım