Son Dakika Haberleri: İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Başkan Erdoğan'a Çağrı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Başkan Erdoğan'a Çağrı

10 gün önce

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yükselen dövizle ilgili basın açıklaması yaptı. Akşener, Başkan Erdoğan'a krizin çözümü için çağrıda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız'' diyerek Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Meral Akşener'in Başkan Erdoğan'a çağrı yaptığı açıklama şu şekilde:

"Ekonomide ve dövizde tam anlamıyla bir patlama yaşanmıştır. Hepimiz aynı gemideyiz geminin adı Türkiye Cumhuriyeti'dir. Dünü ve bugünü yarın konuşmak üzere sayın Cumhurbaşkanı'na çağrıda bulunuyoruz; gelin etrafınızı saran sizi sürekli yanıltan o ekonomi kurmaylarından bir an evvel kurtulun.Türkiye Cumhuriyeti,aile şirketiniz değil. Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. Bugün için ülkemiz ve milletimiz adına Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin yanındayız. Merkez Bankası'na müdahale etmekten vazgeçin"
Erzurum'u Sel Vurdu! Esnaf, Bidonlardan Duvar Örerek Felaketi Önlemeye Çalıştı Merkez Bankası: Katar İle Yapılan SWAP Anlaşması 3 Milyar Dolar Karşılığı TL ve Riyal Cinsinden İmzalandı!

Trabzonspor, Nijeryalı Golcü Nwakaeme ile 3 Yıllık Anlaştı ABD Büyükelçiliğine Ateş Eden Saldırganlar, Aracın Plakasını Gizlemek İçin Led Aydınlatma Kullandı