Son Dakika Haberleri: İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Başkan Erdoğan'a Çağrı

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Başkan Erdoğan'a Çağrı

4 ay önce

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yükselen dövizle ilgili basın açıklaması yaptı. Akşener, Başkan Erdoğan'a krizin çözümü için çağrıda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız'' diyerek Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Meral Akşener'in Başkan Erdoğan'a çağrı yaptığı açıklama şu şekilde:

"Ekonomide ve dövizde tam anlamıyla bir patlama yaşanmıştır. Hepimiz aynı gemideyiz geminin adı Türkiye Cumhuriyeti'dir. Dünü ve bugünü yarın konuşmak üzere sayın Cumhurbaşkanı'na çağrıda bulunuyoruz; gelin etrafınızı saran sizi sürekli yanıltan o ekonomi kurmaylarından bir an evvel kurtulun.Türkiye Cumhuriyeti,aile şirketiniz değil. Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. Bugün için ülkemiz ve milletimiz adına Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin yanındayız. Merkez Bankası'na müdahale etmekten vazgeçin"
Et Restoranında Fiyat Şoku! Sipariş Vermediği Halde Masaya Getirilen Mezeler Hesaba Eklendi Erdoğan'dan 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Kazasıyla İlgili Jet Talimat: Tüm Birimler Seferber Edilsin

Son Dakika! Eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, Cezaevinden Tahliye Oldu