Son Dakika Haberleri: Berkay Şahin'in Avukatı, Arda Turan Hakkında Tutuklama Kararı Çıkarılması İçin Savcılığa Başvurdu

Berkay Şahin'in Avukatı, Arda Turan Hakkında Tutuklama Kararı Çıkarılması İçin Savcılığa Başvurdu

2 ay önce

Şarkıcı Berkay Şahin'in avukatı, Başakşehirli futbolcu Arda Turan hakkında "tutuklama kararı" çıkarılması için savcılığa dilekçe verdi.

Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan olaya ilişkin soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Berkay Şahin'in avukatı Ayşegül Mermer, futbolcu Arda Turan'ın tutuklanması için savcılığa dilekçe verdi. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen avukat Mermer, Arda Turan'ın "Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması", "Sözlü taciz", "Silahla tehdit" ve "Ruhsatsız silah taşıma" suçlarından tutuklanması için savcılığa talepte bulundu.

ARDA TURAN, GECE KULÜBÜNDE BERKAY ŞAHİN'E SALDIRMIŞTI

Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile kavgasının ardından savcılığın talimatıyla Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne telefonla çağrılarak ifadesine başvurulmuştu. Arda Turan burada yaklaşık 3 saat ifade verdikten sonra açıklama yapmadan emniyetten ayrılmıştı.

Arda Turan, ifadesinde şu ifadeleri kullanmıştı:

"BERKAY'IN EŞİNİ TANIMIYORUM"

"Ben eğlence mekanına gittim. Burak Yılmaz oradaydı. Birlikte otururken, Berkay yanımıza geldi. Omuzumdan ve yakamdan tutarak beni kendine doğru çekti. Ben de sinirlendim ve ne oluyor diyerek vurdum. Ben Berkay'ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı. Benim peşinden tuvalete gittiğim ve koluna dokunduğumu söylüyor. Bu doğru değil, ben tuvalete falan gitmedim. Görüntülerde de tuvalete gitmediğim, taciz etmediğim ortadadır."

"TABANCAYI YANINA KOYDUM, KAZAYLA PATLADI"

Berkay'ın gittiği hastaneyi öğrenerek taciz iddiasının doğru olmadığını söylemek için peşinden gittim. Yanına gittiğimde, 'Ben buradayım eğer sözlü taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada ben senden şikayetçi de olmayacağım' dedim ve tabancayı yanına koydum. Berkay da bu sözlerim üzerine, 'Kaptan yok ben seni severim, tamam sorun yok, inanmıyorum.' dedi. Berkay böyle söyleyince ben de hastaneden ayrılmak için tabancayı koyduğum yerden alırken tabanca kazayla patladı."

Arda-Berkay Kavgasının Tanığı Olan Burak Yılmaz'ın, İfadesi Ortaya Çıktı

Spor Yazarı Uğur Meleke: Arda Turan'ın Belki de Futbol Hayatı Bitti

Arda Turan, Takım Arkadaşları ve Teknik Ekipten Helallik İstedi

CHP'den Arda Turan-Berkay Kavgası ile İlgili Açıklama: Olta Değil Orta Yap ki Milli Takıma Katkı Yap

Berkay Şahin'in Avukatı: Arda Silahını Bilerek Ateşledi, Bu İşin Özrü Olmaz

Arda Turan - Berkay Şahin Kavgasının Hastane Görüntüleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR


AK Parti'nin İstanbul Anketinden Kadir Topbaş'ın İsmi Çıktı Gelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu

Vatandaşlar, TÜYAP'a Akın Etti! Üst Geçit Yetmedi, Polis Yolu Kesti