Flash TV Sunucusu, İki Kişiyi Donald Trump Maskesiyle Oynatarak Dolar Attı - Son Dakika

Flash TV Sunucusu, İki Kişiyi Donald Trump Maskesiyle Oynatarak Dolar Attı

14.08.2018 14:36

Türkiye hakkında yaptığı açıklamalarla tepki toplayan Donald Trump'a bir tepki de Flash TV'den geldi. Gece yayınlanan programda Trump maskesi takan iki dansöz göbek attı, sunucu ise dolar attı.

ABD'ye bir tepki de Flash TV'den geldi. Gece Hattı programıyla sık sık adından söz ettiren Gökhan Taşkın, yine canlı yayında yaptıklarıyla gündeme bomba gibi düştü. Sunucu yayında bir erkek ve kadına Trump maskesi taktırarak dansöz gibi oynattırdı.

TRUMP MASKESİYLE OYNATIP DOLAR ATTI

Son günlerde Türkiye hakkında yaptığı skandal açıklamalarla tepki toplayan Donald Trump'ın maskesini giydirdiği bir kadın ve bir erkeği oynatan spiker, dansözlerinin başından aşağı dolar yağdırdı. Spiker, fonda çaldığı şarkılarla da Donald Trump'a mesaj gönderdi.

"BENİ VURACAKMIŞ KER HELE HELE"

Spiker, fonda çalan Aşık Mahsuni Şerif'in "beni vuracakmış ker hele hele" türküsü üzerinden de Trump'a mesaj gönderdi.

Flash TV Sunucusu, İki Kişiyi Donald Trump Maskesiyle Oynatarak Dolar Attı

Son Dakika Güncel Flash TV Sunucusu, İki Kişiyi Donald Trump Maskesiyle Oynatarak Dolar Attı - Son Dakika

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın