Florida'da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı, küçük kızın annesi o anları kaydetti - Son Dakika

Florida'da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı, küçük kızın annesi o anları kaydetti

04.05.2021 17:05

ABD'nin Florida eyaletinde 6 yaşındaki bir kız öğrenciye, okula ait bilgisayarlardan birine 50 dolar değerinde zarar vermesi nedeniyle ceza veren okul müdürü, küçük kıza tahta kürekle şiddet uyguladı. O anları kayıt altına alan kişi ise küçük kızın annesi oldu. Anne, "Adalet arayabilmek için olanlara göz yumdum ve gizlice çekim yaptım" dedi.

ABD'nin Florida eyaletinde kan donduran bir olay gerçekleşti.

Yerel bir kanalda yer alan habere göre; 6 yaşındaki bir kız öğrencinin, okul bilgisayarlarından birine zarar vermesinin ardından okul müdürü tarafından velisi aranarak, okula çağrıldı. Müdürün odasına girdiğinde etrafta hiçbir güvenlik kamerasının olmadığını fark eden veli, kendi telefonuyla gizlice çekim yapmaya başladı.

TAHTA KÜREKLE VURDU

Küçük kızın annesi tarafından yapılan çekimde; okul müdürünün, 6 yaşındaki küçük kızı eğerek, tahta kürekle birkaç kez vurduğu görüntüleniyor.

"TÜM VELİLERİN GÖREBİLMESİ İÇİN GİZLİCE KAYIT ALDIM"

Küçük kızının bir bilgisayara 50 dolar değerinde zarar verdiğini belirten anne, "O okula çocuklarını gönderen tüm ebeveynlerin neler yaşandığını görebilmesi ve yetkililerin bana inanmasını sağlamak için olanlara göz yumarak, gizlice kayıt aldım. Elimdeki görüntülerle adalet arayacağım" açıklamasında bulundu.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Görüntülerin paylaşılmasının ardından sosyal medyada da birçok kişinin tepki göstermesinin üzerine, okul müdürü hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Florida'da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı, küçük kızın annesi o anları kaydetti

Son Dakika Dünya Florida'da okul müdürü 6 yaşındaki kıza kürekle şiddet uyguladı, küçük kızın annesi o anları kaydetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma 87 yıl sonra Ayasofya'da ilk Ramazan Bayramı namazı kılındı 87 yıl sonra Ayasofya'da ilk Ramazan Bayramı namazı kılındı Elon Musk'ın Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya alması üzerine kripto paranın değeri yüzde 10 düştü Elon Musk'ın Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya alması üzerine kripto paranın değeri yüzde 10 düştü Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı
Advertisement