Foça Saldırısında Bir Gözaltı - Son Dakika

Foça Saldırısında Bir Gözaltı

08.09.2012 11:51
Foça Saldırısında Bir Gözaltı, System.String[]

Foça'daki bombalı saldırıya ilişkin soruşturma kapsamında, 1 kişi gözaltına alındı.

Foça'da askeri servis aracına yönelik bombalı saldırıya ilişkin soruşturma kapsamında, Antalya'nın Alanya ilçesi kırsalında çok miktarda patlayıcı madde ile uzun namlulu silah ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı.

Foça'daki askeri araca düzenlenen bombalı terör saldırısıyla ilgili yürütülen soruşturmada elde edilen bilgiler doğrultusunda Antalya'nın Alanya ilçesi kırsalında daha önce belirlenen bölgede arama yapıldı.

Yapılan arazi aramalarında çok miktarda patlayıcı madde ve uzun namlulu silah ile çeşitli mühimmatlar ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan 1 kişi sorgulanmak üzere İzmir'e getirildi.

Foça'da teröristlerce 9 Ağustos perşembe günü bir askeri aracın geçişi sırasında gerçekleştirilen bombalı saldırıda, 2 asker şehit olmuş, 12 kişi yaralanmıştı.

Foça Saldırısında Bir Gözaltı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Foça Saldırısında Bir Gözaltı - Son Dakika


Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü