Fonex'in Yenilenen Logosu - Son Dakika

Fonex'in Yenilenen Logosu

07.09.2012 13:58
Fonex'in Yenilenen Logosu, System.String[]

Fonex, yarım asrı aşan köklü geçmişinden gelen birikiminden aldığı güçle hem Türkiye'de hem de uluslar arası pazarlarda söz sahibi olan bir marka.

Günümüzde kaliteden ödün vermeden üretimini çeşitlendiren ve pazar payını her geçen gün artıran Fonex, yenilikçi anlayışla gelişimini sürdürüyor. Yenilikçi anlayışını ürünleri kadar kurumsal kimliğine de yansıtan Fonex, yeni logo tasarımıyla tüketiciye ulaşıyor.

Değişimin çıkış noktasını, logodaki F ve X gibi harflerin oldukça maskülen ve sert bir imaj yaratması. Kişisel bakım ve kozmetik alanında ürün gamını genişletmeyi; bununla birlikte şehirli, modern, genç ve stil sahibi bir kitleye seslenmeyi hedefleyen Fonex markası imajını da bu doğrultuda yeniden şekillendirdi.

Markanın gelecek vizyonunu yansıtan yeni logo tasarımındaki okunaklı yazı karakteri farklı ambalajlar ve farklı coğrafyalar üzerinde markanın rahat okunabilmesini sağlamayı amaçlıyor. X harfindeki esnek yapı ise markanın dışa dönük ve özgür ruh halini ifade ediyor. Logoyu çevreleyen hareketli çizgiler de markanın saç ürünlerindeki uzman geçmişine gönderme yaparken aynı zamanda dişi bir kimliğe bürünmesini de sağlıyor.

100'ü aşkın ürünü ile Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Fonex, tüketici odaklı hizmet anlayışı ile tüketicilerin ve profesyonellerin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Tüketiciler, Fonex'in saç bakım, kişisel bakım, ev ürünleri, profesyonel ürünler, profesyonel ekipmanlar kategorilerindeki yenilikçi ürünlerine online satış sitesinden ve facebookstore'den da bir tıkla ulaşabiliyor…

Fonex'in Yenilenen Logosu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fonex'in Yenilenen Logosu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Güne yükselişle başlayan dolar, tarihi zirvenin hemen altında 7,97'den işlem görüyor Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar Dünya koronanın pençesinde kıvranırken kuş gribi illeti de yeniden hortladı