Ford 322 bin aracı geri çağırıyor - Son Dakika

Ford 322 bin aracı geri çağırıyor

24.09.2019 15:54
Ford 322 bin aracı geri çağırıyor, System.String[]

CARMEDYA.COM – Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı. Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor. Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri. Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan...The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

CARMEDYA.COM - Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı.

Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor.

Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri.

Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan oluşan sızıntının sensör arızası, aşırı ısınma ve yangın riskine sebep olabileceği belirtiliyor.

Geri çağırılan araçların 101 bin adedi Almanya ve 56 bin adedi ise İngiltere'de satılmış durumda.

Bu arada etkilenen tüm modeller Ford'un İspanya'daki Valencia fabrikasında üretilmişti.

The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil Ford 322 bin aracı geri çağırıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi