Son Dakika Haberleri: Ford 322 bin aracı geri çağırıyor

Ford 322 bin aracı geri çağırıyor

23 gün önce

CARMEDYA.COM – Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı. Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor. Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri. Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan...The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

Ford 322 bin aracı geri çağırıyor, System.String[]

CARMEDYA.COM - Ford, Avrupa genelinde 322 bin aracı geri çağırma kararı aldı.Karara neden olarak bazı modellerde yaşanan akü sızıntısı gösteriliyor ve potansiyel bir yangın riskine dikkat çekiliyor.


Geri çağırma kapsamında durumdan etkilenen modeller 2014 Şubat ve 2019 Şubat ayı arasındaki dönemde üretilen Mondeo, S-Max ve Galaxy modelleri.


Markadan yapılan açıklamaya göre aküde negatif kutuptan oluşan sızıntının sensör arızası, aşırı ısınma ve yangın riskine sebep olabileceği belirtiliyor.


Geri çağırılan araçların 101 bin adedi Almanya ve 56 bin adedi ise İngiltere'de satılmış durumda.


Bu arada etkilenen tüm modeller Ford'un İspanya'daki Valencia fabrikasında üretilmişti.


The post Ford 322 bin aracı geri çağırıyor appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi: 24.09.2019 03:54 ABD ile Türkiye'nin mutabakatı üzerine Rusya'dan ilk tepki: Suriye'nin ve Türkiye'nin güvenliğini garanti edecek şartlar oluşturulmalı
Geçici ateşkes sonrası terörist elebaşı Mazlum Kobani'den ilk yorum geldi ABD ile yapılan anlaşmaya İYİ Parti'den ilk yorum: Amerika istediğini aldı