Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü - Son Dakika

Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü

29.11.2020 19:22

Formula 1 sürücüsü Romain Grosjean, Bahreyn Grand Prix'sinde kaza yaptı ve ölümden döndü! Yarışın ilk turunda aracının kontrolünü kaybederek bariyerlere vuran 34 yaşındaki Fransız sürücünün aracı alevler içinde kaldı. 10 saniyeyi geçkin sürenin ardından ortadan ikiye bölünen aracından çıkabilen Grosjean ambulansa götürüldü.

Formula 1 Bahreyn GP'nin ilk turunda çok büyük bir kaza yaşandı.

Haas pilotu Romain Grosjean, 4. viraj geçildikten sonra aracın kontrolünü kaybetti. Pistin yanındaki koruma alanına giden Grosjean'ın aracı bir anda patladı. Araçtan alevler yükseldi. Fransız pilot, yardım almaksızın araçtan çıktı ve güvenlik görevlileri tarafından medikal araca alındı.

Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü

ARAÇ İKİYE BÖLÜNDÜ

Alevlerin sönmesinin ardından aracın ikiye bölündüğü ortaya çıktı.

Doktorların geçtiği ilk bilgilendirmeye göre Grosjean'ın boynunda ve elinde ufak yanıklar var ancak bunun ötesinde bir sağlık sorunu yok.

Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü

Son Dakika Spor Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Başörtüsünü çıkardıktan sonra açılıp saçılan Hanife Gürdal, şimdi de mini etekli pozunu paylaştı 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı CHP'li Aytuğ Atıcı'dan canlı yayına damga vuran sözler: Erdoğan gitsin diye canımı veririm Ankara kulislerini hareketlendiren iddia: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı değil Başbakan olmak istiyor Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Uludağ'daki maskesiz mesafesiz parti görüntüleri, kısıtlamada evde kalan vatandaşların tepkisini çekti