Formula 1'in Efsanesi Michael Schumacher'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor - Son Dakika

Formula 1'in Efsanesi Michael Schumacher'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

24.03.2018 15:45

Formula 1'in en başarılı pilotu olma ünvanını elinde bulunduran ve 4 yıl önce kayak yaparken geçirdiği kaza sonrası ölümden dönen Michael Schumacher'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Geçirdiği kazadan sonra dört yıldır tedavi gören formula şampiyonu 49 yaşındaki Michael Schumacher'in ailesi menejeri aracılığı ile açıklama yaptı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Menejer Sabine Kehm, ailenin adına şu ana kadar desteklerini esirmeyen herkese teşekkür etti. Muahabirlerin efsanenin sağlık durumu ile ilgili sorduğu sorulara gizliliği ihlal edeceği gerekçesi ile yorum yapmadı. Efsanenin yavaş yavaş iyeleşmeye başladığı belirtildi.

Formula 1'in Efsanesi Michael Schumacher'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Son Dakika Spor Formula 1'in Efsanesi Michael Schumacher'ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası soyundu Usta besteci ve eğitmen Muammer Sun'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi Kazada can verdi, dağıttığı gazetelerle cansız bedeni örtüldü Gökten başına servet yağdı! Evinin çatısına düşen göktaşına müşteri arıyor MHP'li başkandan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili tepki çeken paylaşım Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı