Forum Kayseri'den Çocuklara İnter Milan'ın Yaz Kampına Katılma Fırsatı - Son Dakika

Forum Kayseri'den Çocuklara İnter Milan'ın Yaz Kampına Katılma Fırsatı

02.01.2012 12:20
Forum Kayseri'den Çocuklara İnter Milan'ın Yaz Kampına Katılma Fırsatı, System.String[]

Forum Alışveriş Merkezleri, futbol tarihinin en önemli futbolcularından Luis Figo ile yetenekli gençlere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor."Figo seni Forum AVM'lerde seçsin, hayallerin gerçek olsun." sloganı ile düzenlenen projede Forum Kayseri, genç yeteneklere fırsat sunuyor.8 – 16 yaş arasındaki futbola yetenekli çocuklar 6 Ocak'ta başlayacak ve 22 Ocak'a kadar Forum Kayseri'de devam edecek olan seçmelere katılarak Inter Milan yaz kampına gitme şansını yakalayacaklar.

Forum Alışveriş Merkezleri, futbol tarihinin en önemli futbolcularından Luis Figo ile yetenekli gençlere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. "Figo seni Forum AVM'lerde seçsin, hayallerin gerçek olsun." sloganı ile düzenlenen projede Forum Kayseri, genç yeteneklere fırsat sunuyor.

8 – 16 yaş arasındaki futbola yetenekli çocuklar 6 Ocak'ta başlayacak ve 22 Ocak'a kadar Forum Kayseri'de devam edecek olan seçmelere katılarak Inter Milan yaz kampına gitme şansını yakalayacaklar.

Kayserili çocuklara hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunacak proje kapsamında Forum Kayseri'de kurulacak özel sahada 8 – 16 yaş arası çocuklar bire bir maç yapacak ve futbol yeteneklerini sergileyecekler. Alandaki kameralar maç yapan çocukları kaydedecek. Görüntüler daha sonra Figo ve ekibi olan profesyoneller tarafından izlenerek, genç yetenekler değerlendirilecek. Figo ve ekip tarafından seçilen bir yetenekli çocuk Inter Milan'ın yaz kampına gitme hakkı kazanacak.

"Figo seni Forum AVM'lerde seçsin, hayallerin gerçek olsun" sloganı ile düzenlenen proje kapsamında Forum Kayseri'de yapılacak seçmeler 22 Ocak'a kadar devam edecek.

Marmara Forum'da başlayan seçmeler Forum Ankara, Forum Trabzon, Forum Bornova, Forum Kapadokya, Forum Mersin, Forum Aydın, Forum Çamlık, Forum Kayseri ve Forum İstanbul olmak üzere Türkiye'deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nde gerçekleşecek. Böylece Türkiye'nin yetenekli çocukları bu proje ile hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacak.

Seçmeler sonunda her Forum Alışveriş Merkezi'nden 1 çocuk belirlenecek ve toplam 10 yetenekli çocuk, 2012 yaz döneminde İtalya'nın ünlü takımı Inter Milan'ın yaz kampına gönderilerek, yeteneklerini sergileyecekler. Başarılı olarak kendilerini kanıtlayan Türk gençleri, Inter Milan'ın genç takımına girme fırsatını yakalayacak.

Şubat 2012'ye kadar devam edecek olan seçmeler sonunda tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nden seçilecek toplam 10 genç, Forum İstanbul'da düzenlenecek gösteri maçında Luis Figo ile bir araya gelecek.

Forum Kayseri'den Çocuklara İnter Milan'ın Yaz Kampına Katılma Fırsatı

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Forum Kayseri'den Çocuklara İnter Milan'ın Yaz Kampına Katılma Fırsatı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli Dayısının ölüm haberini alan Demet Akalın'ın sözleri yürek burktu Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi