Fotoğraf: Batı Şeria'nın Beit Dajan Köyünde Protestocular İsrail Askeriyle Çatıştı - Son Dakika

Fotoğraf: Batı Şeria'nın Beit Dajan Köyünde Protestocular İsrail Askeriyle Çatıştı

21.05.2022 16:47
Fotoğraf: Batı Şeria'nın Beit Dajan Köyünde Protestocular İsrail Askeriyle Çatıştı

NABLUS, 21 Mayıs (Xinhua) -- Batı Şeria'nın Nablus kentinin doğusundaki Beit Dajan köyünde, Yahudi yerleşimlerinin genişletilmesine karşı düzenlenen bir protesto gösterisinin ardından İsrail askerleriyle yaşanan çatışmalar sırasında korunmak için kaçan göstericiler görülüyor, 20 Mayıs 2022.

NABLUS, 21 Mayıs (Xinhua) -- Batı Şeria'nın Nablus kentinin doğusundaki Beit Dajan köyünde, Yahudi yerleşimlerinin genişletilmesine karşı düzenlenen bir protesto gösterisinin ardından İsrail askerleriyle yaşanan çatışmalar sırasında korunmak için kaçan göstericiler görülüyor, 20 Mayıs 2022. (Fotoğraf: Ayman Nobani/Xinhua)

YORUMLAR
500
İsrail güçleri Batı Şeria'da Filistinli bir genci vurarak öldürdü İsrail güçleri Batı Şeria'da Filistinli bir genci vurarak öldürdü İsrail güçleri Batı Şeria'da 20 Filistinliyi gözaltına aldı İsrail güçleri Batı Şeria'da 20 Filistinliyi gözaltına aldı
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Fotoğraf: Batı Şeria'nın Beit Dajan Köyünde Protestocular İsrail Askeriyle Çatıştı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement