Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor

07.06.2021 13:37

Antalya'nın Kemer ilçesinde iki hafta önce fotoğraf çekmek için dağlık bölgeye çıktıktan sonra haber alınamayan kişinin bulunması için arama çalışmalarına devam ediliyor.

Antalya'nın Kemer ilçesinde iki hafta önce fotoğraf çekmek için dağlık bölgeye çıktıktan sonra haber alınamayan kişinin bulunması için arama çalışmalarına devam ediliyor.

Ulupınar Mahallesi'nde Çıralı Sahili yakınındaki bir turistik tesisten 24 Mayıs'ta ayrıldıktan sonra fotoğraf çekmek için gittiği dağlık alanda kaybolduğu bildirilen Mustafa Yıldırım için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

İl Jandarma Komutanlığı, AKUT ve AFAD'tan üyelerinden oluşan 18 kişilik ekip, iz sürme köpeklerinin de yardımıyla bölgeyi tarıyor.

Ekipler, çalışmaları Çıralı, Ulupınar ve Beycik ile Maden Koyu bölgelerinde yoğunlaştırdı.

Aramalarda herhangi bir ize rastlanmadığı bildirildi.

YORUMLAR
500
İngiltere'de perakende satışlar temmuz ayında yüzde 0,3 arttı İngiltere'de perakende satışlar temmuz ayında yüzde 0,3 arttı 10 günlük bebeği ağaç altında adeta ölüme terk etmişler 10 günlük bebeği ağaç altında adeta ölüme terk etmişler İki gencin kavgasında cadde ringe döndü İki gencin kavgasında cadde ringe döndü
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Antalya'da fotoğraf çekmek için gittiği dağlık bölgede kaybolan kişiyi arama çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement