Son Dakika Haberleri: Offroad Tutkunu Genç, Fotoğraf Çekilmek İsterken Suyun Dibini Boyladı!

Offroad Tutkunu Genç, Fotoğraf Çekilmek İsterken Suyun Dibini Boyladı!

3 ay önce

Isparta'da offroad tutkunu genç, fotoğraf çekilmek isterken içinde bulunduğu araç gölette suya gömüldü. Talihsiz genç boğulmaktan son anda kurtuldu.

Isparta'nın Atabey ilçesinde offroad tutkunu genç fotoğraf çektirmek isterken içinde bulunduğu araç gölette suya gömüldü. Bir anda gölete uçan aracın içindeki sürücü boğulmaktan son anda kurtulurken, offroad aracı da bölgede diğer araçlar yardımıyla halatla çekilerek bulunduğu yerden çıkartıldı.

GÖLET KIYISINDA FOTOĞRAF ÇEKİLMEK İSTEDİ

Edinilen bilgiye göre olay, bugün Atabey ilçesindeki Atabey Göleti'nde meydana geldi. Her pazar bir araya gelerek bölgede offroad yapan yaklaşık 35 kişilik grup, rutin etkinlik ve mangal partisini gerçekleştirdikten sonra dönüş için hazırlığı geçti. Gruptaki offroad tutkunlarından Mehmet Eskici, etkinlik sonrasında 4x4 aracıyla Atabey Göleti kıyısında fotoğraf çektirmek için aracının iki ön lastiğini suya indirdi.

SUYA GÖMÜLDÜ

Macera tutkunu Eskici'nin direksiyonda olduğu sırada araç bir anda gölete doğru sürüklendi. Eskici, suya gömülmemesi için büyük çaba harcadığı araç sürücüsüyle birlikte bir anda suya gömüldü.

GÖLETTEN GÜÇLÜKLE ÇIKARILABİLDİ

Fotoğraf merakı yüzünden faciayla sonuçlanmak üzere olan olayı gören çevredekiler, hemen yardıma koştu. Aracın içinde kalan Eskici, kendi imkanlarıyla göletten çıkarak kurtulurken, suya düşen offroad aracı da bölgedeki diğer offroad araçları yardımıyla göletten güçlükle çıkarılabildi.

Olayda can kaybı yaşanmaması sevindirirken aracın ön camının patladığı belirtildi.

"SOLUĞU SUYUN İÇİNDE ALDI"

Yaşananları başka bir cep telefonu kamerasına anlatan Eskici "Arabanın tekerini suya sokmak için ön ön girdim, frene basında soluğu suyun içinde aldım" dedi.

Anlatımın ardından macera tutkunları arkadaşlarına alkışlarla destek verdi.

Offroad Tutkunu Genç, Fotoğraf Çekilmek İsterken Suyun Dibini Boyladı!
Haber Yayın Tarihi : 08.04.2019 09:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR


HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek Yaşlı çiftin yolda bulup jandarmaya teslim ettikleri çanta, hayatlarını kararttı TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!