Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi - Son Dakika

Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi

14.04.2021 10:18

Düzce'de yaşayan Nihal Yılmaz, 125 kiloya ulaşınca spor diyet ve spor yaparak 7 ayda 70 kiloya düşmeyi başardı. Arkadaşlarıyla birlikte çekildiği fotoğrafa baktıktan sonra kilo vermeye karar verdiğini belirten Nihal Yılmaz, sporun hayatına çok şey kattığını söyledi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde bilgi işlem sorumlusu olarak görev yapan Nihal Yılmaz, 125 kiloya yükseldi. 1 çocuk annesi Nihal Yılmaz geçen 7 ay önce diyet ve spora başladı. Başlarda spor salonuna giden Nihal Yılmaz, spor salonlarının kapanmasıyla birlikte kendisine yardımcı olan spor eğitmeninin yayınladığı videoları takip etmeye başladı. Nihal Yılmaz diyet ve spora devam ederek yaklaşık 125 kilodan 70 kiloya düşerek 55 kilo verdi.

"BU BEN MİYİM GERÇEKTEN DEDİM"

Arkadaşlarıyla birlikte çekildiği fotoğrafın ardından kilo vermeye karar verdiğini belirten Nihal Yılmaz, "Arkadaşlarımla birlikte internette fotoğraflarımızı yayınladık. Orada kendimi yakınlaştırıp gördüğümde inanamadım. Bu ben miyim gerçekten dedim. Çünkü insan kilolu olduğunda kendisini tanıyamıyor. O fotoğrafta karar verdim kilo vermeye. Çünkü o ben değildim. Fakat çok zorlandım. Aşırı derecede zorlandım ve ben spor yapabilir miyim diye tereddüt ettim. 125 kiloyum ben bu sporu yapabilir miyim, kilo verebilir miyim diye çok sorguladım." dedi.

Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 70 kilo verdi

"SPOR HAYATIMA ÇOK ŞEY KATTI"

Her gün işe yürüyerek gidip gelmeye başladığını, spor yaptığını ifade söyleyen Nihal Yılmaz, "Diyetime çok dikkat ettim. Pandemi sürecinde spor salonları kapandı ancak ben hocamla kesinlikle irtibatı koparmadım. İnternette videolar yayınladı bende videolara bakarak sporuma devam ettim. Spor benim hayatıma çok şey kattı. Kızım bir ortama girdiğimizde hemen şunu diyor: 'Benim annem 50 kilo verdi biliyor musunuz? Siz benim annemin önceki resmini gördünüz mü?' Bu beni çok mutlu ediyor. Sağlık için bile çok önemli. Çevremdeki herkesi motive etmeye çalışıyorum. Beni örnek alın diyorum. Ben yapacağıma inanmazken bu hale geldiysem herkes her şeyi yapabilir." diye konuştu.

Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi
Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bir fotoğraf hayatını değiştirdi, 7 ayda 55 kilo verdi - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • muhabirrrr : HABERİN BAŞLIĞINDA 7 AYDA 70 KİLO VERDİ DİYEN MUHABİR KARDEŞİM HABERİN İÇERİĞİNDE NEDEN 55 KİLO VERDİ DİYE YAZDIN İYİ ARAŞTIR BENCE Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Adana Demirspor taraftarının karekodlu şampiyonluk dövmesi sosyal medyaya damga vurdu Adana Demirspor taraftarının karekodlu şampiyonluk dövmesi sosyal medyaya damga vurdu İsrail basını sızdırdı! Polis amiri, kapalı toplantıda Netanyahu'yu yerden yere vurmuş İsrail basını sızdırdı! Polis amiri, kapalı toplantıda Netanyahu'yu yerden yere vurmuş Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement