Fransa'da Cezaevine İha ile Koli Gönderdiler - Son Dakika

Fransa'da Cezaevine İha ile Koli Gönderdiler

16.08.2017 14:44
Fransa'da Cezaevine İha ile Koli Gönderdiler, System.String[]

Fransa'nın güneyinde bir cezaevine drone (İHA) ile koli indirildiği belirtildi.

Fransa'nın güneyinde bir cezaevine drone (İHA) ile koli indirildiği belirtildi.

France Bleu radyosunun haberinde, Valenci kentindeki bir cezaevinin avlusuna, mahkumların havalandırma saatinde üzerinde kamera olan İHA ile koli bırakıldığı kaydedildi.

Haberde, mahkumlara yasa dışı şekilde malzeme sağlama adına ilk kez böyle bir yöntemin kullanıldığı belirtilerek, İHA'nın teslimattan sonra cezaevinden havalandığı sırada ele geçirildiği ifade edildi.

Habere göre, yapılan aramalarda koli veya içeriğine dair herhangi bir ipucuna rastlanmazken polis, İHA'nın kamera kayıtlarından teslimatın kime yapıldığını tespit etmeye çalışıyor.

Fransa'da mahkum yakınlarının, cezaevi dışından içeriye yasak maddeleri atmalarına rastlanıyordu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Fransa'da Cezaevine İha ile Koli Gönderdiler - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Ankara'da yarından itibaren resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Ayrılığı hazmedemedi! Eşi terk edince evini kurşunladığı kayınpederini, baklavayla zehirledi Kafasını kek makinesine kaptıran işçi hayatını kaybetti Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim