Fransa'da koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 3 bin 24'e yükseldi - Son Dakika

Fransa'da koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 3 bin 24'e yükseldi

İtalya ve İspanya'nın ardından koronavirüs salgınının Avrupa'da en yaygın olduğu ülkelerden olan Fransa'da bilanço ağırlaşıyor. Ülkede, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 418 artarak 3 bin 24'e yükseldi.

Çin'in Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüsün Avrupa'da en yaygın olduğu ülkelerden olan Fransa'da ölü sayısı her geçen gün artıyor. Ülkede, Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 418 artarak 3 bin 24'e yükseldi.

İSPANYA VE İTALYA'DA ÖLÜ SAYISI HIZLA ARTIYOR

Öte yandan, İspanya ve İtalya'da da koronavirüs bilançosu her geçen gün ağırlaşıyor. İspanya'da yeni tip koronavirüs salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 812 artarak 7 bin 340'a çıktı. İtalya'da ise Kovid-19 salgını nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 812 artarak 11 bini, vaka sayısı ise 100 bini aştı.

Fransa'da koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 3 bin 24'e yükseldi
Son dakika: İtalya'da yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ölenlerin sayısı 11 bini geçti


Son Dakika

Erdoğan'ın mesajı Yunanistan'ı çıldırttı: Türklerden eşi görülmemiş meydan okuma ABD'de siyahi vatandaşın polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis savaş alanına döndü Sırlar ortaya çıkıyor! Uçaktaki cinsel ilişki skandalında yeni detay Rus milyarderler koronavirüs salgınından kurtulmak için Avrupa sahillerine kaçıyor Twitter, ABD Başkanı Donald Trump'ın tweetini şiddeti yücelttiği için gizledi Korona engeline takılan doktor çift, çalıştıkları hastanede evlendi Siyahi Amerikalı Floyd'un öldürüldüğü Minneapolis'te göstericiler polis merkezini ateşe verdi Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı Filmleri aratmayan görüntü! İki grup av tüfekleriyle sokak ortasında çatıştı Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi Nissan, Barselona'daki fabrikasını kapatıyor