Fransa'da Turistik Uçak Otoyola Düştü: Biri Pilot İki Kişi Yaşamını Yitirdi - Son Dakika

Fransa'da Turistik Uçak Otoyola Düştü: Biri Pilot İki Kişi Yaşamını Yitirdi

01.04.2018 18:04

Fransa'nın Saint-Chamond kentinde turistik amaçlı kullanılan küçük bir uçak, otoyola düştü. Uçakta bulunan biri pilot 2 kişi hayatını kaybetti.

Fransa'nın Saint-Chamond kentinde turistik amaçlı kullanılan küçük bir uçak, Lyon- Saint-Etienne arasında otoyola düştü. Uçakta bulunan biri pilot 2 kişi hayatını kaybetti.

UÇAĞIN DÜŞME NEDENİ TESPİT EDİLEMEDİ

Olayla ilgili soruşturma sürerken yetkililer uçağın düşme nedenini henüz tespit edemedi.

BİNLERCE KİŞİ MAĞDUR OLDU

Lyon'a 55 kilometre mesafede yaşanan kaza nedeniyle otoyol tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Paskalya tatili dolayısıyla yollarda olan binlerce kişinin bu yüzden mağdur olduğu belirtildi.

Fransa'da Turistik Uçak Otoyola Düştü: Biri Pilot İki Kişi Yaşamını Yitirdi

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Fransa'da Turistik Uçak Otoyola Düştü: Biri Pilot İki Kişi Yaşamını Yitirdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca, müjdeyi verdi: Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı Türkiye, günlük koronavirüs vakalarında dünyada üçüncü sıraya çıktı Emniyet Genel Müdürlüğü, tam karantina tedbirlerini içeren genelgeyi yalanladı Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor