Son Dakika Haberleri: Fransa'daki Gibi

Fransa'daki Gibi

10 ay önce

Fenerbahçe'nin Cezayirli yıldızı Yassine Benzia için ESPN yazarı Jonathan Johnson, Milliyet’e bir değerlendirme yaptı.

Fransa'daki Gibi, System.String[]

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı ve tam anlamıyla verim alamadığı bir diğer Cezayirli yıldız Yassine Benzia konusunda ESPN yazarı Jonathan Johnson, Milliyet'e bir değerlendirme yaptı.
Benzia'yı Fransa Ligue 1 döneminden çok iyi tanıdığını ve takip ettiğini kaydeden ESPN yorumcusu, istikrarsızlığının sürdüğünü belirtti.
Genç orta saha için teknik direktör faktörüne değinen Jonathan Johnson şu sözleri kullandı: "Yassine Benzia, Fransa'da hep çok yetenekli bir oyuncu olarak tanındı, kabul edildi. Ancak Fransa'da aynı zamanda hep bir istikrarsızlık ve iniş çıkışlarla da anıldı. Benzia'nın tüm bu iniş çıkışları ve istikrarsızlıkları açıkçası Fransa'da insanları yordu. Benzia'nın gelişimine dair inancı etkiledi. Ama şu durum da var; eğer Benzia kendisine uygun bir teknik adamla çalışırsa farklı olur. Benzia'nın istediklerini anlayan bir teknik direktör varsa yanında performansı artar. Fenerbahçe ve Türkiye'deki kariyerinde de bu durum önemli. Eğer teknik adamla iyi olursa, performansı artar."

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 28.11.2018 08:20 

YORUMLAR


Mini etekli paylaşım yapan Buse Varol bin pişman oldu! Sosyal medya hesabından isyan etti
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi