Fransız eski futbolcu Evra, tarafından aldatıldığını öğrenen talihsiz eşin dünyası başına yıkıldı - Son Dakika

Fransız eski futbolcu Evra, tarafından aldatıldığını öğrenen talihsiz eşin dünyası başına yıkıldı

19.10.2020 16:56

Manchester United ve Juventus gibi takımların formasını giyen 39 yaşındaki futbolcu Patrice Evra'nın yıllar önce Las Vegas'ta tanıştığı bir doktor kadınla karısı Sandra'yı aldattığı ve kadından iki çocuk yaptığı ortaya çıktı. Olay sonrası Sandra'nın depresyona girdiği öğrenildi.

The Sun gazetesine geçen hafta konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Patrice'nin eşi Sandra, kocasının daha önce kendisini bir model ile aldatmasından sonra 32 yaşındaki doktor Gabriella Birley ile aldatıp çocuk sahibi olduğunu öğrenmesi kendisi için ikinci darbe olduğunu söyledi.

Sandra, kocasının Las Vegas'ta bulundukları sırada kendisini Gabrialle ile aldattığını ve İngiltere'ye döndüklerinde kadınla görüştüğünü dile getirdi. Evra'nın eşi ayrıca, Gabrielle'in Brezilya'da 2014 Dünya Kupası oynandığı sırada Fransa tribünlerinde yer aldığını da sözlerine ekledi. Hatta sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaştığını belirtti.

KIZ ARKADAŞIYLA BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADI

Sandra kocası ile evliliklerini bitirmek için boşanmaya doğru gittiklerini Paris'ten ayrılıp İngiliz SkySport kanalında çalışmaya başladığını ve şuan 25 yaşındaki model arkadaşı Margaux Alexandra ile şubat ayından beraber yaşadığını söyledi.

DEPRESYONA GİRDİ

Aileye yakın bir kaynak, Sandra'nın kocasının kendisini bir model ile aldattığı ortaya çıkmasından sonra doktor kadınla aldatıp çocuk sahibi olmasının Sandra'yı depresyona soktuğunu söyledi.

Fransız eski futbolcu Evra, tarafından aldatıldığını öğrenen talihsiz eşin dünyası başına yıkıldı

Son Dakika Spor Fransız eski futbolcu Evra, tarafından aldatıldığını öğrenen talihsiz eşin dünyası başına yıkıldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Tahir Elçi'nin öldürülmesi ve iki polisin şehit edilmesine ilişkin dava ertelendi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti