Fransız Gazetecinin Son Anları - Son Dakika

Fransız Gazetecinin Son Anları

12.01.2012 17:03

Suriye'de havan topunun isabet etmesi sonucu ölen Fransız gazetecinin son anları yayınlandı.

Suriye'deki gelişmeleri takip etmek amacıyla gittiği Humus'ta, havan topunun isabet etmesi sonucu ölen Fransız gazetecinin son anlarını gösteren video yayınlandı. Görüntülerde Fransız gazeteci patlamanın hemen sonrasında hareketsiz bir şekilde yattığı görülüyor.

Humus'ta gelişmeleri takip ettiği sırada öldürülen Fransız gazetecinin vurulma anına ilişkin görüntülere ulaşan Cihan Haber Ajansı ulaştı. Görüntülerde Humus'ta bir grup gazeteci, sokakta çekim yapmalarının ardından bir binaya girerken görülüyor. Basın mensupları daha sonra bir binanın tepesine çıkarak genel çekim almaya çalışıyor.

Basın mensupları ilk olarak havan topunun bölgeye yakın bir binaya isabet etmesinin ardından yükselen dumanları görüntülüyor. Ardından Bulundukları binanın çatısında çekim yapan basın mensuplarına bir görgü tanığı düşen havan topunun parçasını gösterirken büyük bir gürültü kopuyor.

Bir anda neye uğradıklarını şaşıran basın mensupları aşağıda aldıkları yara sonucu kıvranan ve diğer tarafta hareketsiz yatan diğer arkadaşlarını görüntülüyor. Görüntülerde Fransız gazetecinin hareketsiz bir şekilde ve kanlar içinde yattığı dikkat çekiyor.

Çığlıklar arasında aşağıya inen basın mensupları ölen Fransız gazetecinin yanı sıra diğer yaralılara karga tulumba arabalara koyarak hastaneye götürmeye çalışıyor. Fransız gazetecinin yanı sıra çok sayıda kişinin yaralandığı patlama sonrasında büyük korku yaşayan basın mensuplarının endişe ve korkuları ise attıkları çığlıklardan anlaşılıyor.

Fransız Gazetecinin Son Anları

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Fransız Gazetecinin Son Anları - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı