Son Dakika Haberleri: Fransızlardan Yusuf Yazıcı için flaş iddia: Gelmek istiyor ama kulübüyle anlaşamadık

Fransızlardan Yusuf Yazıcı için flaş iddia: Gelmek istiyor ama kulübüyle anlaşamadık

3 ay önce

Yusuf Yazıcı için tüm şartları zorlayan Lille'de Başkan Gerard Lopez, "Yusuf Yazıcı gerçekten buraya gelmek istiyor ancak kulübüyle henüz anlaşamadık." dedi.

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı ile ilgilenen ve teklifte bulunan Lille'den resmi transfer açıklaması geldi. Lille Başkanı Gerard Lopez, milli futbolcunun bu transferde istekli olduğunu ancak Trabzonspor ile anlaşamadıklarını söyledi.

"TEKNİK KAPASİTESİ ONUN TRANSFERİNİ CAZİP KILIYOR"

Yusuf Yazıcı hakkında konuşan Lille Başkanı Gerard Lopez, "Yusuf Yazıcı ile ilgilendiğimiz doğru. Teknik kapasitesi, yaşı, sahip olduğu potansiyel ve burada oynama arzusu, onun transferini cazip kılıyor. Yusuf Yazıcı gerçekten buraya gelmek istiyor ancak kulübüyle henüz anlaşamadık." ifadelerini kullandı.

TAKIMDAKİ 2. TÜRK OLACAK

Lille, 22 yaşındaki Türk futbolcu için Trabzonspor'a 17 milyon euro net, 3 milyon euro bonus ve bir sonraki satıştan %15 gelir teklif etti. Genç futbolcu, Lille'e gitmesi halinde Fransız ekibinde forma giyen 2. Türk futbolcu olacak. Bir başka Milli futbolcu Zeki Çelik de Lille formasını giyiyor.

(Sporx)

Fransızlardan Yusuf Yazıcı için flaş iddia: Gelmek istiyor ama kulübüyle anlaşamadık
Ali Koç, Napoli'nin Eljif Elmas için yaptığı teklifi reddetti!

Fatih Terim, Emre Mor'u veto etti!

Haber Yayın Tarihi: 06.07.2019 10:24 

YORUMLAR


Milli güreşçi Rıza Kayaalp: Biz de binlerce kişi tarafından karşılanmayı isterdik
Damadını kına gecesinde öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan adam: 20 gün önce planladım İngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı