Freestyle Şampiyonları Akyaka'da Belli Oldu! - Son Dakika

Freestyle Şampiyonları Akyaka'da Belli Oldu!

18.09.2017 15:39
Freestyle Şampiyonları Akyaka'da Belli Oldu!, System.String[]

'Maximum Kiteboard Turkish Open' yarışları 'Freestyle' etabı ve U13, U15 Teşvik yarışları; 16 - 17 Eylül 2017 tarihlerinde, Akyaka Kite Beach'te yoğun izleyici ve yarışmacı katılımı ile gerçekleşti.

Freestyle kadınlarda Çisil Özen, erkeklerde ise Enç Özen şampiyon oldu.

2013 yılından bu yana Maximum Kart'ın ana partnerliğinde hayata geçirilen Maximum Kiteboard Turkish Open yarışlarının 'Freestyle' etabı ve U13, U15 Teşvik kategorisi yarışları; 16 - 17 Eylül 2017 tarihlerinde Akyaka Kite Beach'te gerçekleşti. Oldukça çekişmeli geçen şampiyonada kadınlarda Çisil Özen, erkeklerde ise Enç Özen şampiyon oldu. Yarışmacılar ödüllerini, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Nihat Ekinciler, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcisi, Akyaka Kite Beach işletme sahibi Öykü Yılmaz, Playmaker Ajans Başkanı Kerem Mutlu, Oli Spor Kulübü yetkilileri ve partner marka temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde aldı.

2020 Tokyo Olimpiyatları'na kabul edilen kitesurf sporu, ülkemizde de her sene daha geniş kitlelere ulaşan ve bir yaşam biçimi haline gelen en hip sportif akım olarak anılıyor. Akyaka Kite Beach'te gerçekleşen organizasyon, yoğun izleyici ilgisi eşliğinde gerçekleşirken, partner marka G-SHOCK da renkli saha aktiviteleri ile yarışmacı ve izleyicilere sürprizlerle dolu bir haftasonu yaşattı.

Türkiye'de kitesurf sporunun gelişmesinde büyük katkısı olan öncü organizasyon Maximum Kiteboard Turkish Open, yeni nesil sporcuların yetişmesi ve bu alanda kariyer yapmak isteyen sporculara ilham vermesi açısından, bu sene açılan 13 ve 15 yaş altı teşvik kategorisi yarışları ile de (U13, U15) yeni jenerasyonunun yarışmasına olanak sağladı.

Maximum Kart ana partnerliğinde gerçekleşen Maximum Kiteboard Turkish Open kapsamında; NTV Spor ve Kral Pop Radyo medya partnerleri olarak yer alırken; G-SHOCK, Red Bull, INTER by MNGkargo, Sport Point Extreme ( SPX ), Chi Boards, Ala Skateboards, SmashBox Cosmetics, Estee Lauder, Magna Hotels, KiteMercedes by Bilge Öztürk; partner markalar olarak dev organizasyonu destekleyen isimler oldu.

AKYAKA KİTE BEACH'TE, SPOR VE MÜZİKLE DOLU GEÇEN BİR HAFTASONU!

Organizasyon kapsamında yarışların yanı sıra kumsal parti bölgesinde gerçekleşen Red Bull Türkiye DJ performansları, kitesurf meraklılarına gündüzden geceye deneyimlenecek dinamik ve keyifli bir hafta sonu yaşattı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Freestyle Şampiyonları Akyaka'da Belli Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti