Frıtz!box 7390 Türkiye'de Satışta! - Son Dakika

Frıtz!box 7390 Türkiye'de Satışta!

10.04.2012 14:00
Frıtz!box 7390 Türkiye'de Satışta!

Üzerinde ADSL, Wi-Fi, medya sunucu, NAS ve fazlasını bulunduran kutu, Türkiye'de satışta!

Almanya'daki AVM tarafından üretilen FRITZ!Box 7390, Bircom distribütörlüğünde Türkiye'de satışa sunuldu. FRITZ!Box 7390, VDSL/ADSL2+ kablosuz modem, medya sunucu, NAS, gelişmiş telefon santrali, dahili DECT baz istasyonu gibi birçok farklı cihaz özelliğini tek kutuda bir araya getiren 'hepsi bir arada' konseptli bir cihaz olarak dikkat çekiyor. FRITZ!Box 7390, ücretsiz kurulum desteği, 5 yıl garanti ve 30 gün iade garantisi ile birlikte hepsibukutuda.com adresinden satın alınabiliyor.

Bilgisayarınızdaki filmleri TV'nizde izleyin

VDSL/ADSL2+ modem olarak mevcut internet bağlantısından tam performans almayı sağlayan ve WLAN N ile 300 Mbit/s'ye kadar kablosuz ağ hızı sunan FRITZ!Box 7390, kablo modem ve UMTS ile router olarak da kullanılabiliyor. Bilgisayar kapalıyken bile VoIP hizmetinden yararlanabilmeyi mümkün kılan 7390'ın üzerinde iki adet de USB 2.0 yuvası yer alıyor. Kullanıcılar bu portlara harici disk gibi USB depolama aygıtlarını ve USB yazıcıları bağlayabiliyorlar. Dört adet Gigabit Ethernet yuvasına ise bilgisayar, oyun konsolu ya da LAN switch bağlanabiliyor.

FRITZ!Box 7390, NAS destekli (SMB, FTP, UPnP, AV) dahili depolama belleğinin (512 MB) yanı sıra ağ üzerinden müzik, fotoğraf ve video paylaşımına olanak tanıyan ağ medya sunucusu (NAS) olarak da kullanılabiliyor. Medya sunucu özelliği ise bilgisayardaki filmlerin TV'de görüntülenebilmesini sağlıyor.

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500
Profesyonel kick boksçu Dursun: 'Türkiye'nin gücünü bir kez daha göstereceğim' Profesyonel kick boksçu Dursun: 'Türkiye'nin gücünü bir kez daha göstereceğim'

Son Dakika Teknoloji Frıtz!box 7390 Türkiye'de Satışta! - Son Dakika

Bu haber Chip.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Chip.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Chip.com.tr kurumudur.

Advertisement