Son Dakika Haberleri: FUAT OKTAY VE BAKANLARDAN TCG YAVUZ'A 10 KASIM ZİYARETİ

FUAT OKTAY VE BAKANLARDAN TCG YAVUZ'A 10 KASIM ZİYARETİ

7 gün önce

İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, beraberindeki bakanlarla 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla İstanbul Boğazı'na demirleyen TCG YAVUZ Fırkateyni'ne ziyarette bulundu.

FUAT OKTAY VE BAKANLARDAN TCG YAVUZ'A 10 KASIM ZİYARETİ, System.String[]

İSTANBUL DHA

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, beraberindeki bakanlarla 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla İstanbul Boğazı'na demirleyen TCG YAVUZ Fırkateyni'ne ziyarette bulundu.

Oktay, Türkiye-Kazkistan Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı'nın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ile Dolmabahçe Sarayı önlerine demirleyen TCG Yavuz Fırkateyni'ne geçti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve bakanlar, TCG YAVUZ Komutanı Kurmay Albay Halil İlker Avcı tarafından karşılandı.

Fırkateyni gezen Oktay ve bakanlar, Avcı'dan geminin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, daha sonra gemi anı defterini imzaladı. Oktay ve bakanlar gemi personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi. TCG YAVUZ Fırkateyni vatandaşların ziyaretine açılmıştı.

Görüntü Dökümü:

-----------

-Fuat Oktay ve beraberindekilerin fırkateyni ziyareti


Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 11:37 Kaynak: DHADipsiz Göl yeniden su tutar mı? Profesör Bektaş, gölün artık doğal olmayacağını söyledi
Türk askerleriyle birlikte devriye atan Rus komutan, YPG paçavrasıyla görüntülendi Erdoğan'dan olay yaratacak petrol çıkışı: Birileri paylaşım içinde, bizim önümüze de getirdiler Trans bireyin katilinden bir garip savunma: Cinayeti rüyamda tecavüz edildiğimi görünce işledim