Son Dakika Haberleri: Fuhuş Çetesi Zanlısının Kazandığı Parayla Kurban Kestiği Ortaya Çıktı

Fuhuş Çetesi Zanlısının Kazandığı Parayla Kurban Kestiği Ortaya Çıktı

4 ay önce

İstanbul'da 31 ayrı adreste yapılan operasyonla 21 kişilik fuhuş çetesi çökertildi. Fuhuş yapan kadınları aracında taşıyan bir zanlının kazandığı parayla annesine kurban parası gönderdiği ortaya çıktı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri tarafından Esenyurt, Büyükçekmece ve Silivri İlçelerinde 31 ayrı adreste yapılan operasyonda 21 kişilik fuhuş çetesi çökertilmişti. Zanlılardan S.G.'nin fuhuştan kazandığı parayla kurban kestiği ortaya çıktı.

FUHUŞ ÇETESİ İHBARI ÜZERİNE 31 ADRESTE ARAMA YAPILDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleriEsenyurt, Büyükçekmece ve Silivri ilçelerinde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine bölgede çalışma başlattı. Yaklaşık 5 buçuk ay süren teknik ve fiziki takibin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 31 ayrı adreste arama yapıldı.

26 KADIN ÇETENİN ELİNDEN KURTARILDI

Yapılan operasyonda, kadınları fuhuşa zorlayan 21 kişilik fuhuş çetesi yakalanırken, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Rus uyruklu 26 kadın ise çetenin elinden kurtarıldı.

ANNESİNE KURBAN PARASI GÖNDERMİŞ

Polisin çete çökertmek için kullandığı tapelerden ilginç detaylar ortaya çıktı. Korsan taksicilik yaptığı ve fuhuş yapan kadınları aracında taşıdığı iddia edilen S.G: buradan kazandığı parayla annesine kurban parası gönderdiği ortaya çıktı.

Sakarya'da İki Suriyeli Genç Kız Yol Kenarında Baygın Halde Bulundu

Ameliyattan Uyanamayan Kübra'nın Doktoru Tıp Kurallarına Uymamış

Uyuşturucu Dolu Evde Vurulan 14 Yaşındaki Kız, Ablasının Gözünün Önünde Can Çekişerek Öldü

Erkek Çocukları Öpüştürdüğü Görüntülerden Sonra Tutuklanan Fenomen Gaga Bulut'un İlk İfadesi Ortaya Çıktı

Adana'da, 400 Bin TL Değerindeki İngiliz Yarış Atını Yavrusuyla Birlikte Çaldılar

Birlikte Oldukları Erkeklere Şantaj Yapan 2 Kadın, Gözaltına Alındı


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Takım Elbiseyle Simit Satıyor! Bu Simitçiyi Gören Takdir Ediyor

2. Lig Ekibi Gaziantepspor, Ligden Çekilme Kararı Aldı