Son Dakika Haberleri: Futbol Camiası, Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'yı Unutmadı

Futbol Camiası, Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'yı Unutmadı

7 ay önce

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir, Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın anısına mesaj yayımladı.

Türkiye Futbol Federasyonu , Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir paylaştıkları mesajlarla ölümünün 4. yılında Beşiktaş Kulübünün onursal başkanı Süleyman Seba'yı andı.

"Türk futbolunun sembol ismi, centilmenliği, duruşu ve rakiplere saygısıyla tüm futbolseverlere örnek olan, adını Süper Lig'in 2014-2015 sezonuna vermekten büyük bir onur duyduğumuz Beşiktaş Kulübünün onursal başkanı Sayın Süleyman Seba'yı özlüyor, aramızdan ayrılışının dördüncü yılında saygı ve rahmetle anıyoruz."

FENERBAHÇE: SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ

Fenerbahçe Kulübünün mesajında "Efsanevi spor adamı, Beşiktaş Jimnastik Kulübünün onursal başkanı Süleyman Seba'yı vefatının 4. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray'ın Twitter hesabında Seba için "Türk futbolunun sembol isimlerinden, Beşiktaş Jimnastik Kulübünün efsane başkanı Süleyman Seba'yı saygı ve rahmetle anıyoruz." denildi.

Trabzonspor Kulübünün mesajında ise "Tüm renklere saygısı, centilmenliği ve duruşuyla Türk sporunda örnek teşkil eden Süleyman Seba'yı saygıyla anıyoruz." görüşleri aktarıldı.

Medipol Başakşehir de Twitter'dan "Türk futbolunun sembol isimlerinden, Beşiktaş'ın onursal başkanı Süleyman Seba'yı vefatının 4. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz." mesajını paylaştı.

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden diğer kulüpler de Seba için mesaj yayımladı.


YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı