Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti - Son Dakika

Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti

18.01.2012 14:59
Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere bugün İsviçre'ye gitti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere bugün İsviçre'ye gitti. Aydınlar, "Özel bir şey yok. UEFA ile sürekli görüşürüyoruz" dedi.

Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile saat 14: 25'de İstanbul'dan Cenevre'ye

giden Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Aydınlar, bir gazetecinin "UEFA ile hangi konuları görüşeceksiniz ? Bu 58. madde kalacak ancak bu sezon sonunda uygulamaya geçeceği konusunda danışmaya gideceğiniz yönünde haberler vardı. Bu doğru mu "şeklindeki soruya "UEFA ile sürekli görüşüyoruz. Bir görüşme daha yapacağız özel birşey yok. Normal bir görüşme" diye konuştu."Genel Kurul öncesi son görüşme mi?" şeklindeki bir soruya da Aydınlar, "Gerekirse tekrar görüşürüz" diye cevaplandırdı.

UEFA başkanı ile mi yoksa diğer yetkililerle mi görüşeceksiniz? sorusuna da Aydınlar, "UEFA başkanı, Rusya Futbol Federasyonu'nun 100 kuruluş yıldönümü olduğu için Petersburg'ta. Diğer yetkililerle görüşeceğim" dedi.

(FOTOĞRAF - İstanbul/ Bakırköy

Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti
Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti
Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti
Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Futbol Federasyonu Başkanı Aydınlar İsviçre'ye Gitti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı