Futbol Sahası Çamur Deryası Olmaktan Kurtarıldı - Son Dakika

Futbol Sahası Çamur Deryası Olmaktan Kurtarıldı

12.01.2012 17:53
Futbol Sahası Çamur Deryası Olmaktan Kurtarıldı, System.String[]

Çorum'un Alaca ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun futbol sahası Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz'ın girişimleri ile çamur deryası olmaktan kurtuldu.

Çorum'un Alaca ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun futbol sahası Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz'ın girişimleri ile çamur deryası olmaktan kurtuldu.

Yağmurlu havalarda çamurdan geçilmeyen futbol sahasının düzenlenmesi için Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü Osman Sarıbıyık Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz'dan talepte bulundu. Bunun üzerine harekete geçen Alaca belediyesi, sahada çalışma yaptı.

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü Osman Sarıbıyık,

yapılan hizmetin, tam da en çok ihtiyaç duydukları kış ayından önce gerçekleştiğini belirterek, bundan sonra yağan yağmur ve kar sonrası futbol sahalarının çamur deryasına dönmeyeceğini söyledi.

Bu tür hizmetlerin eğitim ve öğretime de olumlu manada katkı sağlayacağını ifade eden Sarıbıyık, "Futbol sahasında oyun oynayan güzel yavrularımızın ayakkabıları çamur toplamayacak, en önemlisi de çamurlu ayakkabılarla sınıflara girilmeyeceği için koridor ve sınıflarımız daha temiz kalacak. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi. - ÇORUM

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Futbol Sahası Çamur Deryası Olmaktan Kurtarıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Alaska'da 7.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Tsunami uyarısı yapıldı Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur İYİ Partili Ümit Özdağ: İstanbul İl Başkanımız Buğra Kavuncu FETÖ'cü, Meral Akşener'in haberi vardı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü