Son Dakika Haberleri: Eski Hakem Erman Toroğlu: Demirören, Arda Turan ve Lucescu Defolsun Gitsin

Eski Hakem Erman Toroğlu: Demirören, Arda Turan ve Lucescu Defolsun Gitsin

11 ay önce

Türkiye-İzlanda maçını yorumlayan Erman Toroğlu; Yıldırım Demirören, Arda Turan ve Lucescu'ya "Defolun gidin." diyerek sert çıktı.

Türkiye, 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde İzlanda'ya 3-0 yenilerek Rusya vizesini alamadı. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı.

Çok sinirlendiği gözlenen Toroğlu, Yıldırım Demirören, Arda Turan ve Lucescu'yu sert bir dille eleştirerek şunarı söyledi:

"ARDA KAÇIYOR"

"Arda 100. milli maçında yuhalanıyor. Daha maçın başında. Maçın içinde oyundan çıkarken o kadar uyanık ki, hissediyor. Tezahürat fazla olmasın diye kalkan tabelaya yanaşıyor çabuk çıkayım diye. Çabuk kaçayım diyor. Çok çabuk rakip kaleye gideyim demiyor, da kaçayım diyor. Tabelanın yanına geliyor ki, yuhalanmadan içeri girecek."

"DEFOLUP GİDİN!"

"Bütün bunların müsebbibi Futbol Federasyonudur. Eğer Türkiye'de hayırlı bir iş olacaksa Yıldırım Demirören, Arda Turan ve Lucescu'yu da alıp defolup gitsinler. Federayonun neresini tutsan felaket. Hakem felaket. Disiplin felaket. Tahkim felaket. Milli takım felaket. Arda ana avrat küfür ediyor. Futbol Federasyonu makamı üstelik. Teknik Direktör seçiyorsun, Arda'yı yalayıp çağırıyor. Ayıptır ya! Türk milletiyle bu kadar oynamayın. İşe siyaset de sokmayın."

"TÜRK İNSANIYLA DALGA GEÇMEYİN"

"Türk insanıyla dalga geçmeyin. Ahlaksızlık yapmayın. Bu adamlara efendi söylüyorsun olmuyor, kaçak dövüşüyorlar. Bir tane alttan vurup kaçıyorlar. Fatih Terim konuşsun! Birbirinizi mi hallediyorsunuz dediğini Fatih söylesin ya kumar masasında sabaha kadar. Kumardan kalkamadıkları için idmana niye çıkamadılar? Avrupa Şampiyonası öncesinde yaşanan bir olay bu! Söylesinler, değil desinler."

Futbol Yorumcusu Ahmet Çakar: Yılmaz Vural'ın Yerinde Olsam Tüm Takımı Tokatlarım
Milli Takım İzlanda'ya 3-0 Yenilerek Dünya Kupası Umutlarını Bitirdi
Eskişehir'de Taraftarlar, İzlanda Maçı Öncesi Plaket Alan Arda Turan'ı Islıkladı
Beşiktaşlı Yönetici ve Futbolcular Milli Takımı Desteklemek İçin Eskişehir'e Gitti
A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, Kadro Seçimiyle Sosyal Medyada Gündem Oldu

Yorumcu Rıdvan Dilmen: Maç 3 Gün Oynansa Gene İzlanda Kazanır

İzlanda Maçı Sonrası Konuşan Tayfur Havutçu, Oyuncu Tercihlerine Saygı Duyulmasını İstedi

TFF Başkanı Yıldırım Demirören İstifaya Hazırlanıyor


YORUMLAR


Polis Sopalarla Kavgaya Koşan Kadınları "Hepinizi Kameraya Çekerim" Diyerek Durdurdu Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi

ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir