Son Dakika Haberleri: 'Futbolcu Avcısı' Hayatının Erkeğini İzdivaç Programında Arayacak

'Futbolcu Avcısı' Hayatının Erkeğini İzdivaç Programında Arayacak

10 ay önce

Magazin basınında 'futbolcu avcısı' olarak nam salan 39 yaşındaki Sabia Boulahrouz, hayatının erkeğini gelin adayı olmak istediği yarışmadaki 20 erkek arasından seçmek istiyor.

Yaptıkları ve söyledikleriyle magazin gündeminden düşmeyen 39 yaşındaki Sabia Boulahrouz, şimdi de RTL'de yayınlanlanan 'Bachelorette' adlı programda gelin adayı olmak için başvurdu.

20 DAMAT ADAYININ ARASINDAN SEÇİYOR

Bu yıl dördüncüsü yayımlanacak programda, gelin adayı olmak için çok sayıda kişi başvuruyor ancak içlerinden biri seçiliyor. Seçilen gelin adayı, yaşları 25-35 arasında değişen 20 damat adayından birini kendisine eş olarak seçiyor.

KIRMIZI GÜL BELİRLEYİCİ OLACAK

Damat adayları, kendilerini geline beğendirmek için mücadele ederken, gelin adayı da her hafta birini eliyor. Program formatı gereği son üç aday kalınca da final yapılıyor. Gelin adayı 'kırmızı gülü' üç adaydan hangisine verirse, onu eş olarak seçmiş oluyor ve yarışmanın galibi de o damat adayı oluyor.

BİR AYDIR SPOR YAPIYOR

Yapımcılar, gelini belirlemek için şimdiden birkaç adayla görüşmelere başladı. Ancak kim olacağı mart ayında netlik kazanacak. Gelin adayı olabilmek için son bir aydır spor yaptığını belirten Sabia Boulahrouz, "Kimse benim bir daha spora başlayabileceğimi düşünemezdi. İlk antrenmanlar çok zordu. Ancak zamanla vücudumun form aldığını fark ettim" dedi.

39 yaşındaki Boulahrouz gelin olarak seçilirse, damat adayları yaşça kendisinden küçük olacak.


YORUMLAR


Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu 9 Kişinin Öldüğü Tren Kazasıyla İlgili Yazar Nihat Genç'ten Skandal Sözler: Kazanın Şifreleri Çarpışma Dizisinde

O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor