Futbolda haftanın programı! 4 ligde nefes kesen maçlar... - Son Dakika

Futbolda haftanın programı! 4 ligde nefes kesen maçlar...

2 ay önce

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: - Süper LigBugün: 20.

Futbolda haftanın programı! 4 ligde nefes kesen maçlar..., System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Süper Lig


Bugün:


20.30 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)


Yarın:


15.00 Antalyaspor- Gençlerbirliği (Antalya)


17.30 Trabzonspor- Gaziantep FK (Medical Park)


17.30 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)


20.00 MKE Ankaragücü- Beşiktaş (Eryaman)


20 Ekim Pazar:


14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor- Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


16.30 Aytemiz Alanyaspor- Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları)


19.00 Yukatel Denizlispor- Fenerbahçe (Denizli Atatürk)


21 Ekim Pazartesi:


20.00 İttifak Holding Konyaspor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)


- TFF 1. Lig


Bugün:


19.00 Akhisarspor- Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar)


Yarın:


14.00 Hatayspor- Adana Demirspor (Antakya Atatürk)


16.30 Bursaspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)


19.00 Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Menemen İlçe)


20 Ekim Pazar:


14.00 Keçiörengücü- Balıkesirspor (Aktepe)


16.30 Boluspor- Giresunspor (Bolu Atatürk)


19.00 Altınordu- Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)


19.00 Adanaspor- İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)


21 Ekim Pazartesi:


19.00 Fatih Karagümrük- Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)


- TFF 2. Lig


Kırmızı Grup


Yarın:


14.00 Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)


15.00 Tuzlaspor- Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tuzla Belediye)


15.00 Eyüpspor- Ankara Demirspor (Esenler)


20 Ekim Pazar:


14.00 Birevim Elazığspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)


14.00 Bayburt Özel İdare- Ergene Velimeşespor (Bayburt Genç Osman)


14.30 Kastamonuspor 1966- Uşakspor (Gazi)


14.30 Kırşehir Belediyespor- Kardemir Karabükspor (Kırşehir Ahi)


15.00 Bandırmaspor- Niğde Anadolu Futbol Kulübü (Bandırma 17 Eylül)


19.00 Sakaryaspor- Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)


Beyaz Grup


Yarın:


14.30 Hacettepe-Hekimoğlu Trabzon (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


15.00 Sancaktepe Futbol Kulübü- Sarıyer (15 Temmuz)


15.00 Manisa Futbol Kulübü- Pendikspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)


20 Ekim Pazar:


14.30 Zonguldak Kömürspor- Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)


14.30 Yeni Çorumspor- Tarsus İdmanyurdu (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)


15.00 İnegölspor-Yılport Samsunspor (İnegöl İlçe)


15.00 Kırklarelispor-1922 Konyaspor (Kırklareli Atatürk)


19.00 Amed Sportif Faaliyetler- Gümüşhanespor (Diyarbakır)


19.00 Afjet Afyonspor-Başkent Akademi Futbol Kulübü (Zafer)


- TFF 3. Lig


1. Grup


Yarın:


14.30 Çankaya Futbol Kulübü-Yomraspor (Ankara OSTİM)


15.00 Silivrispor- Artvin Hopaspor (Ziya Altınoğlu)


20 Ekim Pazar:


14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tokatspor (Faruk Çelik)


14.00 Anagold 24Erzincanspor-68 Aksaray Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)


14.30 Serik Belediyespor- Sultanbeyli Belediyespor (Serik İsmail Oğan)


14.30 Erzinspor-Çatalcaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)


14.30 Düzcespor-Yeni Orduspor (Düzce 18 Temmuz)


15.00 Şile Yıldızspor- Manisaspor (Şile)


19.00 Ci Group Buca-Kızılcabölükspor (Yeni Buca)


2. Grup


Yarın:


15.00 Büyükçekmece Tepecikspor- Elazığ Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)


20 Ekim Pazar:


14.00 Ofspor-Payasspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)


14.30 Kozanspor- Ağrı 1970 (İsmet Atlı)


14.30 Erbaaspor-Esenler Erokspor (Erbaa İlçe)


15.00 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003 (Alemdağ)


15.00 Karşıyaka- Kocaelispor (İzmir Atatürk)


15.00 Turgutluspor- Cizrespor (Turgutlu 7 Eylül)


15.00 Belediye Derincespor- Fethiyespor (Derince Belediyespor Doğal Çim)


3. Grup


20 Ekim Pazar:


14.00 1954 Kelkit Belediyespor- Pazarspor (Kelkit İlçe)


14.00 Medical Park Batman Petrolspor-Osmaniyespor (Batman Yeni Şehir)


14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Modafen (Yeşiltepe Spor Kompleksi)


14.30 Altındağ Belediyespor- Darıca Gençlerbirliği (Çubuk İlçe)


14.30 Yozgatspor 1959- Halide Edip Adıvarspor (Yozgat Bozok)


15.00 Nazilli Belediyespor-Diyarbekirspor (Nazilli İlçe)


15.00 Muğlaspor- Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)


15.00 Gölcükspor- Nevşehir Belediyespor (Gölcük Şehir)


15.00 Bayrampaşa-Somaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 11:12 

YORUMLAR


Son Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Tecavüzcüsünü öldüren Rus kadınlar artık hapis cezası almayacak İmamoğlu, "Otur işine bak" diyen Erdoğan'a yanıt verdi: En iyisini 16 milyon bilir