Futbolist 2021 Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek! - Son Dakika

Futbolist 2021 Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek!

04.05.2021 21:29
Futbolist 2021 Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek!, System.String[]

Futbolist'de 2021 Akdeniz Oyunları'na davet alan takımlar arasında yer aldı.

The Academys organizatörlüğünde düzenlenecek olan 2021 Akdeniz Oyunları'na davet alan takımlardan birisi de oldu. Turnuvaya davet alan takımların sayısı böylelikle 5'e yükseldi.

Topluluk Turnuvası 8 – 9 Mayıs tarihlerinde oynanacak turnuvada Davetli Takımlar ve Topluluk Turnuvası Şampiyonu; 10-11 Mayıs tarihlerinde oynayacak. Şu ana kadar turnuvaya davet alan takımların listesi ise şu şekilde:

İstanbul Başakşehir Espor

Blaze Esports

fastPay Wildcats

Karagümrük Espor

Futbolist

Tüm turnuvanın ödül havuzu $7500. FIFA 21 için ayrılan ödül miktarı $2500 ve Rocket League için ayrılan ödül miktarı ise $5000. Eğer hala turnuvaya kayıt yaptırmadıysanız çok geç değil. Turnuvanın kayıtları 5 Mayıs saat 23: 59'da sonlanacak.

Playerbros ekibi olarak turnuvaya katılan takımlara şimdiden başarılar diliyoruz, iyi olan kazansın!

Futbolist 2021 Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek!

Kaynak: Playerbros

Son Dakika Gamegar Futbolist 2021 Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Ümit Özat'ın 'Kazanılan tek kupa' paylaşımı Fenerbahçelileri çıldırttı! Taraftarlardan tepki yağıyor Ümit Özat'ın 'Kazanılan tek kupa' paylaşımı Fenerbahçelileri çıldırttı! Taraftarlardan tepki yağıyor Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe nasıl şampiyon olur? Tüm ihtimaller altüst oldu Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe nasıl şampiyon olur? Tüm ihtimaller altüst oldu İsrail'in Mescid-i Aksa saldırılarına Bakan Çavuşoğlu'ndan tepki: Hep kınıyoruz ama ümmet adım atmamızı bekliyor İsrail'in Mescid-i Aksa saldırılarına Bakan Çavuşoğlu'ndan tepki: Hep kınıyoruz ama ümmet adım atmamızı bekliyor Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu
Advertisement