Son Dakika Haberleri: Lamborghini'ye Binen Sabri Sarıoğlu'nun Yeni Aracı Şaşırttı

Lamborghini'ye Binen Sabri Sarıoğlu'nun Yeni Aracı Şaşırttı

5 gün önce

Bugüne dek 3 milyon liralık Lamborghini, 3,5 milyon TL'lik Ferrari, 1 milyon 200 bin liralık Mercedes cip, 500 bin liralık Range Rover ve 600 bin liralık BMW otomobille görüntülenen Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu, 70-80 bin TL'lik 2017 model Volkswagen Polo marka araçla görüntülendi.

Sabri Sarıoğlu, önceki akşam eşi Yağmur Sarıoğlu ile 2018 model aracıyla Harbiye'de görüntülendi. 2018 Eylül ayında futbolu bırakma kararı alan Sabri Sarıoğlu, önceki akşam eşi Yağmur Sarıoğlu ile Harbiye'de görüntülendi. Bir mekandan çıkarken görüntülenen futbolcu, patlayan flaşları gülerek selamladı.

Bir dönem eşiyle birlikte milyonluk lüks araç tutkunluklarıyla bilinen ikili, bu sefer mütevazı halleriyle dikkat çekti. 2018 model aracın direksiyonunda olan Sarıoğlu, gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

Sabri Sarıoğlu ''Diğer lüks araçlarınıza ne oldu?'' sorusuna cevap vermedi.

Derbiye Damga Vuran VAR Diyalogları Ortaya Çıktı

Galatasaray'ın Bedavaya Almadığı Eljif Elmas'ı, Aziz Yıldırım Böyle İkna Etti

Fenerbahçe Alman Yıldız Schürrle'nin Peşinde

Haber Yayın Tarihi : 16.04.2019 10:44 

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kayserispor Kaptanı Umut Bulut Sezonu Kapattı Kagawa, Dortmund'da Beraber Çalıştığı 3 Kişilik Kondisyoner Ekibini İstanbul'a Getirdi! Sezon Sonunda Serbest Kalacak Olan Atiba Hutchinson'ın Sözleşmesi Uzatılacak Inter, Eljif Elmas'a Karşılık Fenerbahçe'ye Miranda'yı Önerecek