Futbolun Devleri Turkcell'in Desteğiyle Türkiye'de - Son Dakika

Futbolun Devleri Turkcell'in Desteğiyle Türkiye'de

27.01.2016 16:03
Futbolun Devleri Turkcell'in Desteğiyle Türkiye'de, System.String[]

Futbol dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı Uluslararası Futbol Zirvesi, Turkcell'in ana sponsorluğunda 28 Ocak günü gerçekleşecek.

Uluslararası Futbol Zirvesi'nin katılımcıları arasında FIFA İcra Kurulu Başkanı Şenes Erzik, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Chelsea Başkanı Bruce Buck, Atletico Madrid Eş Sahibi Miguel Angel Gil gibi isimler yer alacak.

Turkcell'in ana sponsorluğunda düzenlenen ve spor dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı Kulüpler Birliği Vakfı Uluslararası Futbol Zirvesi 28 Ocak Perşembe günü (yarın) İstanbul'da gerçekleşecek. Birçok önemli spor adamının konuşmacı olarak katılacağı zirvede Türk futbolunun geleceği konuşulacak.

Uluslararası ve ulusal birçok futbol adamının konuşma yapacağı Futbol Zirvesi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması ile 09.45'te başlayacak. Gün boyu dört ayrı oturumda gerçekleşecek zirvede FIFA İcra Kurulu Üyesi Şenes Erzik, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Chelsea Başkanı Bruce Buck, Atletico Madrid Eş Sahibi Miguel Angel Gil, İngiliz futbol adamı Peter Kenyon gibi önemli isimler yer alacak.

Zirve'de Avrupa liglerinin yönetim modelleri, futbol ekonomisinin gelişimi, dijital ve mobil medyanın futbola etkisi ve futbolu bir deneyime dönüştürmenin önemi gibi konular konuşulacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Futbolun Devleri Turkcell'in Desteğiyle Türkiye'de - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü