"G.I. Joe: Misilleme"nin Tanıtımı Vizyona Giriyor - Son Dakika

"G.I. Joe: Misilleme"nin Tanıtımı Vizyona Giriyor

29.01.2013 09:05

"G.I. Joe: Misilleme"nin 3 boyutlu özel görüntüleri sinemalarda "Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları" filminden önce gösteriliyor.

"G.I. Joe: Misilleme"nin 3 boyutlu özel görüntüleri Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki sinemalarda "Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları" filminden önce gösteriliyor.

Paramount Pictures, MGM, Skydance Productions ve Hasbro'nun katkılarıyla merakla beklenen "G.I. JOE: MİSİLLEME" filminin 4 dakikalık tanıtım görüntüleri, Türkiye'de dahil olmak üzere tüm dünyada Paramount ve MGM'in "HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI" filminden önce 3 boyutlu olarak gösterilecek.

Çok satan HASBRO karakterlerinden uyarlanan, 2009 yılında vizyona girdiğinde 300 milyon doların üzerinde hasılat elde eden "G.I. JOE: KOBRANIN YÜKSELİŞİ"ni takip eden bir di Bonaventura prodüksiyonu olan "G.I. JOE: MİSİLLEME, Hasbro'nun katkılarıyla Paramount Pictures, MGM ve Skydance Productions tarafından sunuluyor.

Bu devam filminde G.I. Joe'lar can düşmanlarının yanı sıra, hükümetin içinden gelen ve varlıklarını tehlikeye atan tehditlerle de mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Filmde D.J. Cotrona, Byung-hun Lee, Adrianne Palicki, Ray Park, Jonathan Pryce, Ray Stevenson, Elodie Yung, Channing Tatum, Bruce Willis ve Dwayne Johnson rol alıyor. Yönetmenliğini Jon M. Chu'nun, yapımcılığını Lorenzo di Bonaventura ve Hasbro'dan Brian Goldner'ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Hasbro'nun G.I. Joe® karakterlerinden yola çıkarak Rhett Reese ve Paul Wernick yazdı.

"G.I. JOE: MİSİLLEME" Türkiye'de 29 Mart 2013'te vizyona girecek.

"HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI"nın başrollerinde ise, çocukken kanla tanıştıktan sonra adaleti kendi elleriyle sağlayan, intikam almaya kararlı bir ekip haline gelen Hansel ve Gretel'i canlandıran Jeremy Renner ve Gemma Arterton yer alıyor. Hansel ve Gretel'in şimdi bilmedikleri şey, av haline dönüştükleri ve cadıların çok daha ötesinde bir kötüyle yüzleşmek zorunda kaldıkları... yani geçmişleriyle. Renner ve Arterton'ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Famke Janssen ve Peter Stormare de yer alıyor. Filmi Tommy Wirkola yazıp yönetirken, yapımcılığını Will Ferrell, Adam McKay, Kevin Messick ve Beau Flynn üstleniyor.

"HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI" ülkemizde 1 Şubat'ta vizyona girecek.

 G.I. Joe: Misilleme nin Tanıtımı Vizyona Giriyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'G.I. Joe: Misilleme'nin Tanıtımı Vizyona Giriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü