G.saray Fiyatı Yüksek Buldu - Son Dakika

G.saray Fiyatı Yüksek Buldu

05.01.2012 18:50
G.saray Fiyatı Yüksek Buldu, System.String[]

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, transferini ısrarla istediği Yiğit Gökoğlan için Manisasspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı ile bir araya geldi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, transferini ısrarla istediği Yiğit Gökoğlan için Manisasspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı ile bir araya geldi. Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği habere göre; Manisaspor Kulübü Başkanı Yaralı, Yiğit Gökoğlan'ın bonservisi için Sarı-kırmızılı kulüpten 4.5 milyon Euro istedi. Yaralı, yapılan pazarlıkların ardından 4 milyon Euro'ya kadar inmesine rağmen, Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak bu rakamın da fazla olduğunu belirtti ve transfer görüşmesi olumsuz sonuçlandı. Öte yandan Doka'yı transfer etmek için girişimlere başlayan sarı-kırmızılı kulüp, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan da olumsuz yanıt aldı. Galatasaray Kulübü'nün böylece, ikinci transfer döneminin ilk gününde yaptığı iki transfer girişimi sonuçsuz kaldı.

G.saray Fiyatı Yüksek Buldu
G.saray Fiyatı Yüksek Buldu

- Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor G.saray Fiyatı Yüksek Buldu - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne sert tepki: Sessiz kalmayacağız Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi